LEUNEN Leunen, 24 mei 2004 Betreft: Overlast door hondenpoep Aan alle inwoners van Leunen, Steeds vaker worden ondergetekende en andere leden van de Dorpsraad aan gesproken door medebewoners van Leunen over de overlast die hondenpoep veroorzaakt. Iedereen kan zich voorstellen of uit eigen ervaring meepraten over hoe het voelt indien je pas in de woonkamer of in de auto ontdekt datje zojuist in hondenpoep hebt gestaan. Op een dergelijk moment verwens je de trouwe viervoeters van alles, maar vooral de baasjes die het toestaan en nog erger, het niet opruimen. Een onfrisse ervaring die je zelfs de eigenaar van menig viervoeter niet toe wenst. Tevens een onfrisse vorm van overlast voor de Oudervereniging K.B.O.) die sinds korte tijd het onderhoud van het groen in Leunen verzorgt. Veel inwoners van Leunen schamen zich om er iets van te zeggen of durven niets te zeggen tegen de bewuste hondenbezitter(s). De omgedraaide wereld zou ik zeggen. De bewuste hondenbezitter(s) dienen zich te schamen. Gelukkig zijn er enkele voorbeelden in Leunen van hondenbezitters die de poep van hun hond wel opruimen. Bedankt hiervoor. U kent ze ook wel, want ze vallen op! Ik doe namens de Dorpsraad een oproep aan alle hondenbezitters in Leunen om de poep van hun eigen hond op te ruimen. Daarnaast doe ik een oproep aan alle inwoners van Leunen om hondenbezitters die de poep van hun eigen hond niet opruimen hierop aan te spreken. Zelfs een hond vervuild zijn eigen nest niet, waarom zouden mensen dit dan wel doen in Leunen. Met vriendelijke groet, Dorpsraad Leunen Remie van de Craats, Secretaris Albionstraat 40, 5809 AE Leunen Telefoon 0478-512108 4 Dorpsraad Wie heeft er na de kampioenswedstrijd van Leunen 1 een wit shirt met paarse randjes en een lichte print gevonden? Ik ben hem waarschijnlijk in de bus of op het sportpark kwijt geraakt. Gijs Jeuken, tel. 0478-589231

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5