Op naar het achtste Venray Open, het toernooi vindt plaats op 27-28-29 augustus. Het Venray Open is een derby tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Venray. Voor de junioren wordt voor het vierde maal het Venray Open georganiseerd. Voor het tweede maal zal er ook een Venray Open voor de Veteranen 50+ plaatsvinden zodat alle leeftijds groepen aan dit toernooi kunnen deelnemen. Opzet toernooi: Per klasse wordt er een soort mix competitie in poule systeem opgezet. Op vrijdag 27 en zaterdag 28 augustus wprden de poule wedstrijden gespeeld. Waar welke klasse speelt en welke partijen er in die klasse gespeeld worden staat in onderstaande tabel Bij T.C. Venray worden op zondag 29 augustus de finales voor alle poule winnaars van alle klasse gespeeld. Tevens wordt er in de klasse Open 5-6, klasse 7 en klasse 8-9 voor de 3e, 4e, 5e en 6e plaats gespeeld. Ook zal er op zondag de traditionele jeugdtennisclinic georganiseerd worden. (Klasse Leeftijd (Tennispark Per wedstrijd [Teamsamenstelling Ispeelsterkte 5-6 OPEN vanaf 16 jr. T.V.Ysselsteyn De He Dd Hd Mix minimaal 2 dames en heren Ispeelsterkte 7 D1 vanaf 16 jr. T.V. LVH De He Dd Hd Mix minimaal 4 dames en heren Ispeelsterkte 8-9 (D2/E) vanaf 16 jr. T.C. Rodhe De He Dd Hd Mix minimaal 4 dames en heren ■ïteranen 50+ vanaf 50 jr. T.C. OiCa Mix Dd Hd Mix minimaal 2 dames en heren i-unioren 10 -13 jr. 10 t/m 13 jr. T.V. Merselo Md Jd Mix mimimaal 2 meisjes en jongens (Junioren 13 -15 jr. 13 t/m 15 jr. T.C. Oostrum Md Jd Mix mimimaal 2 meisjes en jongens De=dames enkel; He=heren enkel; Dd= dames dubbel; Hd= heren dubbel; Mix= gemengd dubbel; Md= Meisjes dubbel; Jd= Jongens dubbel. Elke vereniging mag met één team per klasse meedoen. Dus er is maar beperkte deelname mogelijk. Wacht daarom niet te lang met inschrijving. Houd er rekening mee dat dit toernooi plaatsvindt in de zomervakantie. Wedstrijdbepalingen, POULE - en FINALE REGLEMENT zie ommezijde. Voor verdere inlichtingen, Technische commissie van vereniging. Q Klasse Veteranen 50 Klasse Junioren 10 t/m 13 jaar Klasse Junioren 13 t/m 15 jaar 0 Clinic voor junioren op zondag 29 augustus tennispark T.C.Venray Inleveren voor 28 juni in de brievenbus in het tennispaviljoen clubhuis Naam: M/V Adres: Voon plaats: Speelsterkte: enkel dubbel Doet mee in: 0 Open klasse speelsterkte 5-6 C1 - C2 0 Klasse 7 speelsterkte 7 D1 Roepnaam Postcode: Handtekening IMMIII - -- Venray Open 2004 O VENRAY OP Inschrijf kaart voor het Venray Open 2004

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 24