ENIG1NG JEUGD - COMPETITIE 9 Op 10 mei a s. gaat de onderlinge jeugdcompetitie van start. Elders in dit blad vind je de poule-indeling en het speelschema. Het schema hangt ook in het clubhuis. Je speelt tegen elke tegenstander uitje poule 1 wedstrijd op maandag of woensdag. Ben je op het ingedeelde tijdstip verhinderd, dan maak je met je tegenstander een afspraak om je wedstrijd, liefst nog in dezelfde week, op een ander tijdstip te spelen. Alle wedstrijden moeten uiterlijk vrijdag 10 juli gespeeld zijn. De banen zijn gereserveerd voor deze competitie, dus je hebt voorrang op andere leden die op dat moment willen tennissen. Een wedstrijd duurt 45 minuten incl. 5 minuten inspeeltijd. Je speelt niet om sets, je moet gewoon alle games doortellen. Na afloop van de wedstrijd noteer je de eindstand op het speelschema in het clubhuis, dus vergeet je sleutel niet. Ook voor wedstrijdballen moetje zelf zorgen. Tijdens de schoolvakanties zijn er geen wedstrijden ingepland. Veel tennisplezier allemaal Mia Litjens - tel. 588554. BAANBEZETTING In verband met de onderlinge jeugdcompetitie zijn de banen op maandag woensdag gereserveerd van ca. 16.00 00 uur voor de jeugd. De exacte baanbezetting vind je op het speelschema elders in dit blad. Gelieve hiermee rekening te houden T ennis vereni g ing L VH Senioren LENTE avondtoeraooi NI y-eNiGiNG Bok, Bok, wie doet er mee? W anneer Donderdag 6 en vrijdag 7 Mei Waar Pk Tennispark Leunen Baan 1 tot 4 Opgeven kan via het inschrijfformulier in de kantine en per e-mail:doe-ook-mee@hetnet.nl Postzegel plakken is niet nodig. Groetjes het Bok organisatiecomité

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 10