- 0RAN3ESPELEN LEUNEN 2004 Op 30 april 2004 is het weer zoverde ORANJESPELEN gaan weer van start! 4 De gezamenlijke wijkverenigingen zijn alweer druk bezig om alle activiteiten voor te bereiden. We hopen dan ook dat er weer veel kinderen, t/m groep 8, mee komen doen. We beginnen deze dag traditiegetrouw met een kleurige fietstocht door Leunen. Deze tocht start vanaf het dorpsplein, om 13:45 uur komen we daar bij eikaar. Doe allemaal je best om je fiets zo mooi mogelijk te versieren, want: Voor de mooist versierde fietsen worden prijzen uitgereikt! Na de fietstocht gaan we naar het trapveldje aan de Vuliingstraat. Hier zijn weer verschillende spellen opgesteld, dus volop actie! Mocht het die dag regenen dan gaan we naar de loods van Vee- en varkenshandel Thijssen aan de Steegs Peelweg. M Voor iedere deelnemer staat er een glaasje fris en een zakje chips klaar. Aan het einde van de middag, rond 16.00 uur, is ervoor iedere deelnemer ook nog een verrassing. Voor de mensen die komen kijken is er drinken en snoep te koop bij de marktkraam. Financieel wordt deze dag o.a. mogelijk gemaakt door bijdragen van de Gemeente Venray, de V.Z.O. en de Rabobank. Kom dus allemaal naar de Leunse Oranje Spelen op vrijdag 30 april 2004! N.B. Ouders en andere belangstellenden: Tijdens deze dag zijn er veel handen nodig om de klus te klaren. Indien u zin en tijd heeft om te helpen dan horen wij dit graag. U kunt dan contact opnemen met André Smedts op tel: 511659. Organisatie Oranje Spelen Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 16