HV»rt>»A^.AW.A-^sy,Vfcsft
Secretariaat S.V. Leunen.
Heidi Thijssen
Trij nes straat 10
5809 AR Leunen
Tel: 0478-588015
BERICHTEN S.V. LEUNEN BERICHTEN
S.V. Leunen op internet.
www.Leunen.nIVsvLeunen
Afgelastingennummer.
0900-9019074
Opgave van nieuwe jeugdleden:
Voor dit seizoen, '03 - '04 kunnen
geen nieuwe jeugdleden meer
geplaatst worden.
Voor het volgende seizoen kunnen de
kinderen, die voor 31 dec. '04 6 jaar
worden, zich opgeven bij Bert de
Groot, Bodenstraat 6, 5809 AS
Leunen, tel. 0478 - 583022.
De kinderen die voor 1 mei
opgegeven zijn kunnen in september
'04 zeker meedoen met de
competitie.Na 1 mei opgeven wil
zeggen, datje pas kunt trainen en
voetballen in seizoen 2005-2006.
Afmeldingen: Deze hebben wij graag
binnen voor 1 april
Kennismakancss training.
Als je nog twijfelt om bij de jeugd van
Leunen te gaan voetballen, kun je een
keer mee trainen. Om op deze manier
te zien of voetbal wat voor jou is.
Dit is op 23 april van 18.00 tot 19.00
uur op het sportpark, meld je voor bij
de kantine.
Leunen A1 - SSS'18 A1CO 1-2
Leunen BI - Achates B1 3-2
GFC'33 B1 - Leunen B2 afgel.
JVC Cui
jk C2 - Leunen
C1
2-1
Leunen
C2 - Oostrum
C2
afgel.
Leunen
D1 - Montagnards D1
4-1
Stiphout Vooruit D3 - Leunen D2
0-0
Leunen
D3 - Bruheze
D3
1 -5
VHC
E1 - Leunen
E1
0-5
Meterik
E2 - Leunen
E2
2-1
Leunen
E3 - Ysselsteyn
E2
0-9
TOP'27 E2CO - Leunen
E4
6-0
Wittenhorst E8 - Leunen
E5
3-2
HBSV
F2 - Leunen
F1
2-2
Leunen
F2 - EWC
F1
0-2
Leunen
F3 - Irene
F2
1 -4
Blerick
F4 - Leunen
F4
6-1
Leunen
F5 - Milsbeek
F5
8-1
Irene
F5 - Leunen
F6
3-0
Leunen
F7 - Meterik
F3
0-14
Programma veteranen zaterdag 3 april
Leunen - Maashees 4-0
Programma senioren zondag
4 april:
Liessel 1 - Leunen
1
1
-1
Rood Wit'62 2 - Leunen
2
0
-0
Leunen 3 - Montagnards
2
SVOC'01 4 - Leunen
4
0
-2
Leunen 5 - Geysteren
1
1
-3
BVV'27 4-Leunen
6
8
- 1
Programma ieuad maandag 5 april:
Leunen C2 - Oostrum C2
Programma jeugd zaterdag 10 april:
ZSV A1 - Leunen
A1
14.30
Achates B1 - Leunen
B1
14.30
Leunen B2 - Belfeldia
B1
14.30
Leunen C1 - Juliana Mill
C1
14.00
Milsbeek C1 - Leunen
C2
13.30
HBSV D2 - Leunen
D1
11.30
Helenaveen D1 - Leunen D2
11.15
Blerick E2 - Leunen
El
10.00
Leunen F6 - Leunen
F4
9.30