«a Uit de school 4 Om een antwoord op bovenstaande vraag te krijgen, moet je eerst weten hoe je de kwaliteit van een school kunt meten. In de Ruuper van 3 februari schreef ik al over de "meetlaf'die daarvoor ontworpen is. De onderwijsinspectie hanteert zo'n meetlat door gebruik te maken van standaarden. Op 22 april a.s. krijgen we op onze school weer bezoek van 2 inspecteurs. gaan op bezoek in de groepen en hebben gesprekken met leerkrachten, de coördinator leerlingenzorg en de directie. Wij horen van de geven en of we de inspectie of we op de goede wijze goed schoolontwikkeling op de juiste wijze vorm geven. Maar er zijn nog meer mensen bij wie een school te rade kan gaan. "Doen wij de goede dingen? Doen wij de dingen goed?" Dat kunnen we ook vragen aan de ouders. Vooral aan de ouders die hun kind (eren) al lange tijd op school hebben, dus de ouders van de leerlingen uit groep 8. Daarom willen we deze ouders binnenkort een aantal vragen voorleggen over de kwaliteit van het onderwijs op onze school. De antwoorden nemen we dan mee in het vaststellen van het schoolontwikkelingsplan voor het volgende schooljaar. Boomplantdag De landelijke boomplantdag van 24 maart is in verband met het overlijden van onze voormalige Koningin Juliana verzet naar woensdag 7 april. De activiteiten voor onze school ontvangst, planten van 40 bomen vinden nu plaats op die A' SCHIET VERENIGING DE ROOS Uitslag S walmen 1 Beste schutter J.van Ass met 278 762-799 Leunen 2 -Melderslo 3 755-780 Beste schutter L.Bartels met 261 pnt.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5