23 Familiebuffet Veulen 1 Paasdag Voor de vijfde keer in successie organiseert de Dorpsraad Veulen in samenwerking met de zaalhouder Antonie Tbielen een buffet voor alle dorpsgenoten.De eerste keer was de eeuwwisseling de aanleiding voor dit culinair gebeuren.Omdat het een groot succes was, vroeg dit om een vervolg. Nu begint onderhand een traditie te worden.Was het buffet in de voorgaande jaren altijd kort na de jaarwisseling, voor dit jaar is besloten om het familiebuffet op 1e Paasdag, 11 april te houden.Deze datum is gekozen omdat begin januari altijd het Prinsenbal wordt gehouden. Het familiebuffet begint ook dit keer om 12.00 uur en er wordt weer uitgebreid gekookt door Antonie. U kunt kiezen uit: 2 soorten soep, div. broodjes, div. broodsoorten en broodbeleg, 4 soorten warm vlees, div. aardappelgerechten, een saladebuffet, div. puddingen, vla's, vruchtensauzen en ijs. Bovendien kunt U een keuze maken uit de volgende alcoholvrije dranken: koffie, thee, chocomel, Fristi, jus d'orange en melk. Voor de kinderen zijn er frietjes met kroketten en appelmoes verkrijgbaar, kortom een rijkelijk gevuld buffet staat voor U klaar. Tussen de gangen door kunt u een optreden verwachten van onze nieuwe jeugdige dansgroep onder leiding van Ivonne van Kempen en Lianne Derks. U kunt zich voor dit gezellige, samenhorigheidsgevoelversterkende, maagvullende dorpsgebeuren opgeven door onderstaande strook in te vullen en tegelijk met het verschuldigde bedrag in te leveren of in de brievenbus te doen bij Gerrit Reintjes secretaris Dorpsraad, Voerleberg 26 Opgeven kan tot en met zondag 4 april. hierlangs afknippen Opgave voor familiebuffet op 1B Paasdag zondag 11 april 2004 Naam/familie Adres Komen met kinderen t/m 3 jaar .kinderen van 4 t/m 12 jaar 7, personen vanaf 13 jaar a 14,- Totaal gratis -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 24