Limburg aihollek vrouwonnotwork ZIJACTffiF VEULEN TI E F 24 Donderdag 11 maart hebben we een excursie naar de Bokkensprong in Veulen. We gaan kijken bij de geiten op stal en de lammetjes, en zien dan verder hoe de melk van de geiten verwerkt word tot geitenkaas. We vertrekken om 20.00 uur bij de kerk. Willen de dames Annie Geurts en Elly Poels de hoefslag poetsen in de week van 8 t/m 13 maart. Niet op dinsdagmorgen en -middag, niet op woensdagmiddag en niet op vrijdagmorgen. Voor de sleutel bellen bij Jeu Sonnemans, tel. 58 33 04. Willen jullie plan 2 poetsen. "t Dartele Veulen. Aan alle inwoners van 't Veule en ver buiten de grenzen. Hartstikke bedankt voor de geweldige steun en medewerking tijdens de druk bezochte carnavalsbals en optochten 2004. Receptie met attenties groot en klein, ontbijt op bed, 't was geweldig. BedanktBedanktBedankt. Het was "Prachtig!!! "Prins Twan 1 Gingde allieën of mit enne groeëte trop Dizze carnaval was vol op Öp vastelaovesdinsdag heb ik uut hande van özze Vorst Teun de högste Vaölese önderschejjing: 't 'Gaolde Paerd' meuge öntvange. Ik heb 't ervare as en högtepunt ien mien laeve. Wardieëring kriëge vur 't waerk dat ge gedaon het, enne kieër ower den bol ge-aajd wörre dat duut enne mins tóch goed. Ik wil hiërbeej wel antaekene dat ik niks klaor gekrege zeuj hebbe as Riek, mien vrow en hieël veul andere nie achter mij hén gestaon en mitgeholpe han um d'r same iets van te make. Bedankt allemol vur ów wardieërende weurd, de mojje meziek en zang, de bloeme, den baerg kaarte, alle attensies ien welke vörm dan ok. 't Het ès goed gedaon! 't Geft ekstra krécht um mij mit nog mieër iëver vur de Vaölese ien te bliëve zette. BEDANKT Gerrit Reintjes

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 25