KMWvWHSvf te 3 In Memoriam M Afgelopen vrijdagmiddag kwam het beticht binnen: jullie directeur is overleden. Onze Louis Koppes was in alle rust ingeslapen. We hadden het verwacht, we wisten dat hij ernstig ziek was. Maar het is een harde confrontatie. Met zoveel moed en energie was hij aan zijn nieuwe uitdaging op onze school begonnen. En in de afgelopen anderhalf jaar had hij zoveel vertrouwen gewonnen, dat zijn idealen over goed onderwijs algemeen werden overgenomen. Hij had voor De Meent duidelijk een pad uitgezet voor de komende jaren. En het draagvlak voor die weg was algemeen. Ruw is dat werk afgebroken. Het is nog geen twee maanden geleden, dat het bericht van zijn fatale ziekte ons bereikte. In die korte tijd werd de kring om hem heen steeds kleiner. Hij wilde zich losmaken van zijn werk en zich richten op een laatste intense periode met zijn vrouw en beide kinderen. Maar toch kwamen er op school regelmatig korte e-mail berichten van hem binnen. Om een verjarende collega te feliciteren of om te zeggen hoe fijn hij alle blijken van meeleven vond. Met de kinderen zullen wij in deze dagen op school zoeken naar manieren om te gedenken, te herdenken en te verwerken. Zoveel goede ideeën Zo weinig tijd om ze uit te voeren Met groot verdriet hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze directeur Louis Koppes In het afgelopen anderhalf jaar dat we met Louis hebben mogen samenwerken stond hij voor:Samen werken en leren in een fijne school, waar eenieder zich gewaardeerd en veilig voelt". Bijna driehonderdde Meent" kinderen dragen nu deze gedachte mee. We zullen je heel erg missen. Wij wensen Ria, Matthijs, Lukas en de rest van de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Het Team van basisschool 'de Meent' te Leunen, Katholieke Oudervereniging, Medezeggenschapsraad, Ouders en Leerlingen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 4