OPTOCHT 2004 12 Knöllekes en Knollinnekes. Als jullie deze Ruuper lezen is het over enkele dagen carnaval. Eenieder gaat op zijn eigen manier weer veel plezier maken ook de optocht van het Knölleke zal hier zeker toe bij dragen. Daarom nog enkele regels voor we klaar zijn om te trekken. Het opstellen gebeurt in de St Catharinastraat tussen de Gussen en Boodenstraat en zo nodig in de Apollóniastraat op de nummers die op straat staan geschreven. Verkeer wat gebruik wil maken van de St Catharinastraat kan om zijn of haar bestemming te bereiken gebruik maken van de Booden en Vullingsstraat. Rijd U niet meer door de opstelstraten na 13.30 uur Het opstellen begint vanaf 13.30 uur om 14.11 uur dient een ieder klaar te zijn dan gaan we vertrekken. De route van de optocht is als volgt ,van af de start gaat het richting de Steegse Peelweg daar draaien we de Vullingsstraat in door naar de Boodenstraat op het einde links af de St Catharinastraat in. dan net voor de Steeg de Gussenstraat in tot aan de Albionstraat daar rechts tot bij cafe Martens waar we rechts af slaan de Apolloniastraat op om vervolgens via de Kapellerpad op het Brink plein te eindigen waar de optocht word ontbonden. Mensen die aan de route wonen parkeer A.U.B. geen auto's op de straat tussen 13.30 uur en 15.30 uur, dat is veiliger voor iedereen. Laat U plezier ook niet bederven door te veel alcohol luister naar deze spreuk, Maak veel schik en heb genoeg lol maar houd het verstand in den bol. "Du^geeh^cohof^de^pMihtAtfswiirbodiin. Deelnemers halen hun deelnemers formulier en nummerplaatj e op bij de optochtcommissie voor de deur van de Fam Claessens St Catharinastraat 4a. De optochtcommissie is herkenbaar aan de muts en regenjas. Nummerplaatjes goed zichtbaar dragen i.v.m jurering. De volgorde van de optocht hangt zaterdag op enkele plaatsen in Leunen aan bomen of achter de ruiten van horeca gelegenheden of winkels na 11.00 uur. Raam en gevel versieringen verhogen op de route waar de optocht langs komt de sfeer. Ook word de sfeer verhoogt door op tijd te komen,op tijd op te stellen,op te tijd te vertrekken zodat we op tijd klaar zijn om de jury de mogelijkheid te geven om tot een goede uitslag te komen. In de hal van het Knöllenhuus krijgt men tegen inlevering van het nummerplaatje en deelnemersformulier de optocht herinneringen Voor de goede orde tot drie kwartier na de optocht ontbinding af te halen,ook de optochtcommissie wilt aan het feest deelnemen en de zaak van te voren goed afsluiten.. Nog enkele punten die extra aandacht verdienen. Geen auto's parkeren in de route A.U.B. Gevel versieringen verhogen de sfeer. Kom op tijd zodat we op tijd kunnen vertrekken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 13