Seste Abonnees van de Ruuper 14 3e aankomende week zal bij de mensen die een incasso voor de Ruuper hebben jitgegeven het abonnementsgeld van 2003 worden afgeschreven. Dit is zoals ?egin vorig jaar is aangekondigd 8,50. De abonnees die nog een oude machtiging op de bank hebben afgegeven kunnen deze omzetten naar een incassomachtiging. Zij die in 2003 ten gevolge hiervan te weinig hebben betaald zullen binnenkort hierover nog een rekening ontvangen. Zoals vorig jaar aangekondigd zal voor 2004 het abonnement 10,- bedragen, waardoor de Ruuper dusdanig op kostenpeil komt dat hierin geen verhogingen meer te verwachten zijn. Dit bedrag zal medio mei - juni worden afgeschreven. Voor alle abonnees die na 1 juli 2003 hebben opgezegd is geen rectificatie van abonnementsgelden meer mogelijk. Voor verdere vragen omtrent abonnementen kunt u die stellen per e-mail aan info-ruuper@leunen.nl of gewoon na 19.00 uur bellen, tel: 510516 P. Smits OPTOCHT 2004. Nog enkele punten die de deelnemers aan de optocht dienen te weten. WA verzekerd te zijn. Wagens niet langer dan 15 meter niet breder dan 3,5 meter niet hoger dan 6 meter. Kies voor u creatie korte teksten en felle bonte kleuren. Maak het veel grappig,geinig,humor vol en komisch maar niet kwetsend of racistisch. w Opgeven voor de optocht zowel in Venray als mede Leunen voor 14-02-04. Wist U dat deelname aan beide optochten gratis is. Wist U dat Gerrit Keysers nog wel wat aanmeldingen wil binnen zien komen of via een belletje aan de deur een briefje in de brievenbus of telefonisch op nummer 580260. Wist U dat het wel eens is voorgekomen dat men dacht zich opgegeven te hebben en later bleek dat dit niet was gebeurd spreekdit dus goed af. Geef door wat de creatie moet uitbeelden, met hoeveel mensen je denkt mee te doen,of je muziek voert of niet. De commissie komt in de twee weken vooraf gaand aan de carnaval op het contact adres langs Dus ook dit even doorgeven. Bedenk wanneer deze Ruuper in de bus valt we nog maar twee en een halve week voor de optocht zitten. Tot slot veel sucses en tot de volgende mededeling. De optochtcommissie, Gerrit, Harrie, Wil.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 14