vl A*A« iVf. Uit de school Het bericht van de ziekte van onze directeur heeft geleid tot heel veel bewijzen van meeleven. We zijn hiervoor heel dankbaar en we voelen ons gesteund om het werk met de kinderen zo goed mogelijk voort te zetten. Binnen het schoolteam heerst een grote eensgezindheid om elkaar zoveel mogelijk te steunen en tegelijk de kwaliteit van ons onderwijs te handhaven. We komen - wat de uiterlijke omstandigheden betreft - zo langzamerhand in rustiger vaarwater: de verbouwing gaat zijn laatste fase in; de schilders zijn nu bezig met de afwerking. Om beurten verhuist er een groep naar de zolderverdieping en komt na een week weer terug in een keurig en fleurig lokaal. Als je door bril van een interim-directeur (een betrekkelijke buitenstaander) naar De Meent kijkt, zie je niet alleen een leuke school als (vernieuwd) gebouw, maar ook een schoolteam dat bereid is er samen iets van te maken en kinderen die uitgedaagd worden te laten zien wie ze zijn en wat ze kunnen. De missie van de school lijkt me daarom geen loze kreet: Samen werken en leren in een fijne school, waar eenieder zich gewaardeerd en veilig voeltHet aansturen van de school gebeurt de komende tijd door Angelique Falize, waarnemend directeur en Bram Donkers, interim directeur Overblijven.. Langzaam maar zeker komt alles weer op zijn eigen plek in de school. Zo ook de kasten voor het overblijven. We hebben nu weer wat ruimte en zouden graag wat spellen hebben met name voor kinderen van de bovenbouw. Dus als u spellen hebt die nog compleet zijn en u zelf niet meer gebruikt houden wij ons aanbevolen. U kunt hiervoor telefonisch contact opnemen met Anette Smedts tel: 511659

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 5