CARNAVALSVERENIGING t 9 LEUNEN Kmïuu 15 Als deze Ruuper word gelezen is het dinsdag of woensdag, dat betekent dat het zondag nog vier weken is voor de Carnaval en er onder heerschappij van de nieuwe Prins Barrie willems of te wel Barrie den urste een optocht door de Leunse straten zal trekken. Wie weet de hoeveelste optocht dit word? Als je de eerste prijs wilt winnen een voetreis naar Kevelaar (GRAPJE) bel dan G KEIJSERS tel 580260. 4 Als je Gerrit dan toch aan de draad hebt kun je je opgeven voor de optocht waarvoor de eerste 6 zich reeds hebben aangemeld. Waarom langer wachten als je toch mee gaat doen. Sprreek van te voren af wie de aanmelding doet ter voor koming van miscommunicatie. Nog enkele tips maar wel belanrijk bij het bouwen van U creatie, houd rekening met weer wind en regen) denk ook aan de vele dorpels in het dorp want er is niks A vervelenders als dat half weg de optocht het gedaan is met de pret door pech of slechte constructie. Gebruik heldere kleuren veel bont/en royaal leesbare letters Houd de tekst kort en bondig, komischgrappigernstig maar niet racistischof kwetsend. Wist u: dat deelname aan de optocht in Leunen en Venray gratis is. Geef bij opgave door waar de creatie word gebouwd dan komt de commissie in de week voor de Carnaval bij u langs. Nogmaals opgeven telefonisch nummer 580260of op Vullingsstraat 42 na 18.00 uur. Harrie, Will, Gerrit. GEVONDEN: etui met huissleutels. Rondeveld, dinsdag 13-01-2003. Tel. 51 08 09

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 16