Wie werd dun neie aekooze Burgemester van Leune (En gemente Veneroi) Wej zien dur ut dat Waals ien ieder geval weg mot, noadat dur in Leune (en Veneroi): -Gen varke mer te bekennen is. (ien de stal dan) -Wej vort Venloos motte callen as wej nar het ziekenhuus motte. -Dur gen ien nej bedriet van buutte Veneroi mer bej kumt, en de bedrieve die dur zitte goan dicht of inkrimpe. -Ge allien nog hiele duure woonarken bej Hurks kunt koepe, en nerges iets zelluf mucht bouwe. En dan kunne wej in Leune nog blej zien!! -Wej joarlijks mier gemeentebelasting motte goan betale urn de blunders van os gementebestuur recht te trekke. -Dur ien de Schakel vort zo duk is iengebroke dat ze mar gen slot mer op de deur doen. Umdat de roadsleje en bestuurders van Veneroj toch allien mar ruziënd mit elkaer over de stroat goan, en wej volges Waals Leune zelf mar lefbar motte halde, goan wej duurum de kommende wekke op zuuk noar ozze egge Burgemesterskandidaat, Wurd vervolgt, Leune Promotie Team. Aanstaande zaterdag, 10 januari 2004, zal de Leunse kerstboomverbranding plaats vinden op het veld van Wim Jenniskens aan de Enge Steeg. De bomen kunnen ingeleverd worden tussen: 15.30 en 17.00 uur. Elke ingeleverde boom is goed voor een lot. Met de loterij zijn diverse prijzen te winnen!! We hopen op veel bomen en veel belangstelling bij de verbranding! Bestuur en vrijwilligers E. W. L. P. S.Deze verbranding is in plaats van de ophaalactie die in sommige andere dorpen wordt gehouden. Om 17.30 uur steken we het vuur aan Graag tot zaterdag

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 12