13 Zondag 21 december jl. heeft de eerder aangekondigde kersthappening plaatsgevonden. Wij als organiserende verenigingen (Scouting Don Bosco, Toneelvereniging Comédia en Harmonie st. Catharina) kunnen u vertellen dat het een succesvolle avond is geweest. Bent u niet geweest, dan heeft u zeker iets gemist! De kerk zat vol, het programma was sfeervol en de reacties die we gehoord hebben, waren positief. Onze dank gaat uit naar het kerkbestuur en de kapelaan van Leunen voor het ter beschikking stellen van de kerk. Ook willen we de leden van het koor Ars Musica en Ewelina, de violiste, bedanken voor hun medewerking. Verder is een woord van dank aan de toneelclub, scouting en harmonie zeker op zijn plaats. Er is hard gewerkt om alles te kunnen realiseren, dank voor ieders tijd! Na afloop van de happening is er gezellig nageborreld bij Piet en Mien Martens. Nadat leden van Ars Musica nog enkele liederen hadden gezongen, namen Geert J. en Roel A. om de beurt plaats achter de piano om samen met een ter plekke gevormd koor uit volle borst moderne nummers ten gehore te brengen. Hoewel de jury van Idols hen waarschijnlijk niet door zou hebben laten gaan naar de tweede ronde leek het aanwezige publiek de klanken wél te kunnen waarderen. Kortom, de sfeer in de 'Herberg' was goed en gezellig; Piet, Mien en medewerkers, bedankt! "Last but not least" willen wij het aanwezige publiek bedanken. Zonder u hadden we niet kunnen spreken van een succesvolle avond. Dank voor uw aanwezigheid, annlaus en gezelligheid en hopelijk tot de volgende editie!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2004 | | pagina 14