I III"WW——*— III I III II I m.llll— De bonnenverkoop voor de Leunse Sinterklaas-intocht op zondag 16 november a.s. is weer begonnen. De bonnen a 1,50 zijn te koop bij Tankstation Lucassen en bij Bakkerij Bens. De verkoop gaat door tot en met zaterdag 15 november. De opbrengst van die bonnen is voor de diverse onkosten én Uw kind kan met die bon op het einde van de middag een snoepzak afhalen bij de Sint en zijn Pieten. Voor meer informatie: tel.nr. 585264. Sinterklaas zal Leunen binnenkomen via de volgende route: Steegse Peelweg (vanaf de Meester de Haanstraat), Vullingsstraat, van Megenstraat, Catharinastraat, Appoloniastraat, Kerk. De Harmonie gaat voorop in de stoet, gevolgd door de Sint en zijn Pieten. De stoet vertrekt om 16.00 uur. We hopen dat er veel mensen lanss de route staan om de Goedheilig man te verwelkomen en dan na het voorbijkomen van de stoet aansluiten bij de stoet. U hoeft dus NIET naar de Meester de Haanstraat te komen, maar kies een plekje ergens aan de beschreven route. Op die manier krijgen alle kinderen de kans om de Sint voorbij te zien komen en zijn we daarna allemaal gezellig samen in de Kerk. In de Kerk zal j oekskapel Noeët Tuus zorgen voor de muzikale begeleiding. De middag wordt om ongeveer 18.00 uur afgesloten. PS: Wilt U Uw kinderen nogmaals vragen of ze voor de Sint iets willen voor dragen, zingen, muziek maken, een dansje doen of iets dergelijks. Doe dan even een briefje in de bus bij de Praatjesjuffrouw Gerrie, Hooipas 3.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 10