piM 3 Dinsdag 21 Okt zingen we om 13.30 uur in uniform de H.Mis voor de Derde Orde in Beukenrode. Vertrek 13.00 uur. Cartridge-inzameimg De inzameling van cartridges heeft een bedrag van 106,86 opgebracht. Dit geld komt ten goede aan de commissie aankleding school. Studiedagen Vorige week woensdag hebben we onze eerste studiedag gehad onder leiding van Marike Verbeij van het bureau Sanderijn uit Eindhoven. De volgende studiedag is op woensdag 29 oktober direct na de herfstvakantie. Het thema van de eerste studiedag was 'stress en werkdruk'. Het thema van de tweede studiedag is 'energie en evenwicht'. Voor het onderwijs op school zijn dit belangrijke onderwerpen. Om goed onderwijs te kunnen geven moet je als leerkracht goed in je vel zitten. Je afsluiten. rustig voelen e: een dag kunnen Peter en Louis zijn alle twee weer volledig en in goede gezondheid aan het werk. Saskia heeft haar in groep 5 vorige week vrijdag afgesloten. Nicole geniet volop van haar ouderschapsverlof en zal in januari haar werk hervatten. Luizencontrole Meteen na de herfstvakantie is er de screening op hoofdluis. De 'nieuwe' school In de komende weken ligt er het nodige werk voor de commissie aankleding school. Er zal opgeruimd en ingeruimd gaan worden. In de nieuwe leermiddelenbergingen zullen rekken en schappen geplaatst gaan worden. De kapstokruimte wordt uitgebreid. Er is een nieuw klimtoestel voor de speelzaal besteld en er zullen nieuwe meubels en kasten gekocht gaan worden. De commissie ICT is bezig met het installeren van de PC's en ouders hebben al hard gewerkt aan de speelplaats, waarbij de afvoerkolken inmiddels zijn geplaatst. In november gaat de schilder vervolgens van start

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4