«dj#*3** Wij nodigen u uit voor het ARTIESTENGALA ten bate van Harmonie St. Catharina Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide heeft dit jaar 4 nieuwe pauken aangeschaft. Vervanging van de 2 bestaande pauken was na meer dan 25 jaar intensief gebruik dringend noodzakelijk. De aanschaf past bij de ontwikkeling van de muziek, die zowel bij Harmonie als bij de Drumband de laatste jaren in een enorme stroomversnelling is gekomen. Muziek, die aantrekkelijk en uitdagend is voor de muzikanten, maar ook muziek die het publiek boeit. Hoe dit alles klinkt en welke belangrijke rol de pauken hierin spelen kunt U zaterdag 4 oktober meebeleven op het artiestengala. Het prijskaartje voor 4 nieuwe pauken is hoog maar dankzij enkele grote sponsoren, o.a. de Vriendenclub van de Harmonie en het Prins Bernhard Cultuurfonds, is al in een gedeelte van de aanschafprijs voorzien. Het resterende gedeelte hopen we op deze gala-avond binnen te halen. Op initiatief van mij hebben een aantal artiesten uit Leunen, Veulen en Heide zich vol enthousiasme aangemeld om op deze avond belangeloos op te treden. Het wordt een avond waarin naast de presentatie van de nieuwe pauken door Harmonie en Drumband een gevarieerd programma wordt geboden met veel muziek, sketches en voordrachten. Het geheel wordt opgeluisterd door de joekskapellen Noeët Thuus en Naovenant. Het gala vindt plaats in de Feesttent bij de Familie Claessens aan de Steegse Peelweg te Leunen. De aanvang is 20.00 uur en de entreeprijs is 5 Euro ten bate van de Pauken. Ik nodig de mensen van Leunen, Veulen en Heide die ons een warm hart toedragen van harte uit op deze unieke gala-avond. Huub Geurts (voorzitter Harmonie St. Catharina)

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 9