niet wordt vergeten.Vooral de eigen nummers met niet alledaagse teksten IS over alledaagse gebeurtenissen maar ook de tot punkrock verbouwde smartlappen worden door heel Nederland en België meegezongen. Dus bereid je voor op onverwachte meligheid en een potje stevige harde feestmuziek! Luchtgitaarwedstrijd: Wij zijn ook nog op zoek naar mensen die mee willen strijden om de enige echte "Leunse Luchtgitaar Kampioenstroffee", 30,- aan prijzengeld en een heuse gesigneerde luchtgitaar. Dit win je op dit moment alleen al als je je opgeeft want daar ontbreekt het nog een beetje aan. We hebben wel al veel reacties gehad van mensen die het te gek vonden alleen de laatste stap durven ze kennelijk niet te zetten. Het enige wat je hoeft te doen is 1,5 minuut bezopen op het podium gaan te staan en dan net doen alsof je gitaar speelt. Wie heeft er nu ooit in 1,5 minuut 30,- verdiend?? Jij kunt de eerste zijn! Dit alles zal door 3 zeer deskundige juryleden beoordeeld worden. We hebben zelfs een wereldberoemde gitarist weten te strikken voor de jury. Wij als organisatie hebben naar enkele tientallen telefoontjes naar Amerika hem zelfs zo ver kunnen krijgen dat hij voor de deelnemers een demonstratie houdt en vervolgens in de jury plaats zal nemen. De rest van de jury zal aangevuld worden door onze eigen in Leunen wereldberoemde "PUPPIE" muziekanten. Voor verdere onbelangrijke spelregels neem je een kijkje op www.veest.s5.com Daar kun je je tevens opgeven. Kan ook via e-mail naar jenneskens@tiscali.nl Er bestaat ook nog de mogelijkheid om te bellen met onze Frank, nummer 589095. Bij te weinig opgaven is er nog een mogelijkheid om je (of iemand anders) op de avond zelf op te geven. Zaterdag 20 september, 20.00 uur in "De Brink"

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 19