Café d'n Tommes Merselo de Köster Casten ray 25 Café de Beurs Horst Café het Podium Venray Café Hulsman Venray Café d'n Terp Soos Merlin Meerlo Stichting LEO(voorheen café Rongen) Leunen Zien we meteen bij welke kroeg we moeten gaan staan ais het in een van die dorpen kermis is. De auto van café 't Veule is bij de goederen- en dienstenveiling verkocht aan Piet van Staveren. Zodoende doet ons eigen cafeetje niet mee. De Cup heeft hier trouwens toch al lang genoeg gestaan. Zondag is het dus zover... We hebben het weer allemaal. Cheerleaders op onze gerestaureerde saftey-car, zandbak voor de kids, schmink voor op de kids. Alles aan elkaar gezwetst door de grootste zwetsers van het dorp. Wederom hebben we DJ Ramonster gestrikt voor achter de draaitafel. Inmiddels zit ie dagelijks op radio Maasland dus volgend jaar zullen we hem bij de commerciëlea moeten wegplukken. Voor de winnaars, de superhelden, is er de podium-ceremonie compleet met champagne. Natuurlijk op het einde van de middag de traditionele caravan-show. En daarna het absolute vuurwerk: het definitieve einde van onze hofauto. De manier waarop deze klassieker zal worden gehemeld zal nog wekenlang door ieders hoofd zoemen. Kom dus allemaal kijken, meer sensatie kun je korter bij huis niet krijgen. We beginnen om 14.00 uur. Er is weer geen entree, we vragen echter wel een vrije gift bij de ingangen. Dit om de oplopende kosten te drukken. Zouden we na aftrek van de kosten nog in de plus staan, dan houden we dat apart zodat we misschien volgend jaar al de allergrootste wens van elke carjumpfan naar Veulen kunnen halen; De CarCrusher! We hebben meer deelnemers dan ooit, maar we sluiten de inschrijftermijn nog niet. Maar wilt u echt de allerlaatste inschrijving zijn van Carjump Veulen 2003, dan zou ik nou toch maar voort gaan maken! home.wanadoo.nl/carjump

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 25