10 Na medio oktober 2002 te zijn gestart met een groepje mensen met de voorbereiding, is de verbouwing van de kleedlokalen op enkele kleine puntjes na inmiddels afgerond. We zijn direct na Pinksteren begonnen met het slopen, uitgevoerd door biina alle senioren leden van de voetbalclub. De coördinatie van de bouw hebben we zelf uitgevoerd, het timmer en metselwerk is uitgevoerd door bouwbedrijf Pijpers, het schilderwerk door Fresco, het tegelwerk door Kusters Steenhandel Mondial combinatie, het elektra is verzorgd door van Staveren en het sanitair en de verwarming is uitgevoerd door Jenniskens Installatietechniek, de grintvloeren zijn gelegd door Vloerencentrum Venlo. Alle bedrijven zijn (inmiddels), dat is het mooie, ook sponsor bij SV Leunen. De samenwerking tussen de bedrijven onderling en met ons is goed verlopen. De leden van de korfbalclub hebben inmiddels de lokalen gepoetst en de accommodatie is al weer in gebruik. De beoogde planning is gehaald, echter een groot woord van dank dient uit te gaan naar een ruim veertigtal vrijwilligers die samen nagenoeg alle onvoorziene zaken hebben opgevangen en die ook overdag hebben gezorgd dat iedereen goed vooruit kon: - Het bouwteam, wat al vanaf oktober bezig was met de voorbereiding. - Het "VUT-team" die overdag, en sommige zelfs 's avonds nog, iedereen van een natje en droogje voorzien hebben, alle onvoorziene zaken overdag hebben opgelost en de bouwplaats schoon hebben gehouden. (En tussendoor nog even in de kantine wat zaken opgeknapt.) - De schilders voor het onvoorziene schilderwerk. - De timmerlui voor het onvoorziene timmerwerk. - "Het bankenteam", voor het verwijderen, opknappen, schilderen, aanpassen en weer terug plaatsen van de banken en tafels. - "De ophangploeg" voor het ophangen en monteren van spiegels haken en ander gespuis. - De "meet en regel boys" voor het maken van de legionella schakeling en Het inregelen van douches en verwarming. - De "dakhaas" voor het aanpassen van het dak ten behoeve van de ventilatie en maken van dakkapjes. - Het "tapteam" die voor het eten en drinken hebben gezorgd, voor en tijdens onze feestavond. Allemaal hartstikke bedankt, Namens Bestuur en Leden van: Sportstichting, Korfbalclub, SV Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 11