3 Verhuizingen Op het einde van deze en aan het begin van de volgende week verhuizen enkele groepen. Dit heeft te maken met de vloerbedekking die in bepaalde groepen gelegd gaat worden. Allereerst verhuizen de beide groepen 3 naar de overzijde en komen de groepen 4 naar het hoofdgebouw. De beide groepen 4 zitten de laatste schoolweek samen in een lokaal. Groep l/2a verhuist begin volgende week naar het lokaal van groep 3 a. Hiermee hopen we de verhuizingen voor de kinderen af te ronden. In de laatste week van dit schooljaar wordt begonnen met het leggen van de vloerbedekking. De eerste en de laatste week van de zomervakantie zullen de bouwwerkzaamheden ook in volle gang zijn. In het nieuwe schooljaar is het de bedoeling dat er niet meer verhuisd wordt. Wel zullen de groepen in het nieuwe schooljaar een voor een wat moeten inschikken in verband met schilderwerkzaamheden. Personeel Danielle is terug van haar bevallingsverlof. Zij gaat deze laatste twee weken ondersteunend werk uitvoeren in de diverse groepen. Stans Garé neemt vrijdag 11 juli afscheid. Na de vakantie heeft zij een vaste baan op de Vlaswei. De vervanging van Nicole na de zomervakantie gebeurt door Marianne Hendriks Marlies Bosch is na een sollicitatieronde gekozen als lid van de coördinatiegroep van het samenwerkingsverband WSNS Venray-Meerlo- Wansum. Daarvoor onze felicitaties. Verdere informatie rondom bezetting van de groepen kunt u van ons volgende week verwachten middels de nieuwe schoolgids Schoolzwemmen De gemeente Venray heeft ons bericht dat het college alsnog besloten heeft tot gedeeltelijke handhaving van het schoolzwemmen. Dit betekent dat voor het nieuwe schooljaar alleen het schoolzwemmen voor de kinderen van jaargroep 4 zal worden bekostigd. De ouderbijdrage zal 30,- per schooljaar gaan bedragen. Voor de uitgave van onze schoolgids kan dit betekenen dat de zwemtijden niet worden opgenomen. De gemeente Venray heeft namelijk voor de totale inroostering en de organisatie van het vervoer naar het zwembad nog enige tijd nodig.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4