9 KORFBAL ANDERS WANRQY 2003 Mede door het prachtige weer, maar zeker ook door de goede samenwerking tussen leiding en kinderen, is Korfbal Anders 2003 voor Oranje Wit wederom een succes geworden. Op vrijdagavond vertrokken 37 kinderen vanuit Leunen met diverse auto's richting Wanroy, waar een grote tent voor hun klaar stond. Nadat alle meiden, in de leeftijd tussen 6 en 15 jaar, hun slaapplaats hadden ingeruimd, was er een officiële opening, waarna er een foto tocht was in het teken van het Wilde Westen. De eerste nacht was, zoals gewoonlijk niet zolang. Na een lekker ontbijt op zaterdagmorgen, waren er in het teken van het Wilde Westen, zoals hoefijzer gooien en lasso werpen. Na de lunch had iedereen de hele middag vrij om zich te vermaken in de speeltuin of het zwembad. 's Avonds was er eerst een barbecue, daarna een Wild Westshow, waar alle verenigingen aan mee deden. Zoals gewoonlijk was het de tweede nacht sneller stil als de eerste. Op zondagmorgen eerst ontbijten, en dan nog allerlei spelletjes bij het water. Rond de klok van drie uur was er de officiële afsluiting. Doodmoe, maar zeker voldaan, keerden alle kinderen en leiding terug naar huis Via deze weg willen we alle ouders bedanken, voor het brengen en halen van de kinderen. Verder nog de Fam.Stevens voor het beschikbaar stellen van hun caravan. Als laatste, ALLE leiding, die ondanks Leunse Kermis, bereid waren om hun weekend op te offeren aan de jeugd van Oranje Wit. Zonder jullie hulp was het zeker niet gelukt BEDANKT. P.S. Binnenkort kunnen jullie diverse verslagen en foto's van Korfbal Anders bekijken op het internet, via leunen.nl. Zeker doen, het is beslist de moeite waard. Ook zijn er nog enkele spullen blijven liggen. Mis je iets, neem even contact op met Maria Nabben, Telnr. 584044.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 10