6 Het jubileumweekend was een grandioos succes, een feest waar we met plezier naar terug kunnen kijken. Voor de jeugd was het dagje Wanroy, mede door het prachtige weer, een uitstapje wat de D-, E- en F-jeugd niet snel zullen vergeten. De receptie is voor de vereniging ook zeer goed geslaagd. Er waren vele gezichten die onze vereniging gemaakt hebben tot wat het nu is, een bloeiende vereniging. Verder kregen we op deze receptie een grandioos kado, waar we als vereniging heel blij mee zijn, en wel een scorebord geschonken door Steenhandel Kosters uit Heide, onze hoofdsponsor. Familie Kusters hartelijk bedankt. Dan was er de survival voor de B- en C-jeugd. Het was een hele trip er naar toe en weer terug, maar voor de jeugd de moeite waard. Ze hebben een mooie dag gehad in de natuur, er was genoeg verkoeling in het water. En zoals we gehoord hebben waren ze allemaal moe toen ze v s avonds weer thuis kwamen. En als laatste nog de feestavond op de zaterdag. Er zijn heel veel leden op af gekomen. Het werd dan ook een feest om nooit te vergeten. Er waren 11 jubilarissen die werden gehuldigd, allen 40 jaar lid van onze vereniging. Een prachtig aantal mensen waar een club heel blij mee is Verder willen we nog bedanken Het Puppies Huisorkest, het team vrijwilligers van de carnavalsvereniging en Bert van Hees met zijn heerlijke barbecue. Kortom het was een feest waar we als vereniging met veel plezier naar terug zullen kijken. Verder bedanken we, eenieder die aan dit feest zijn steentje heeft bijgedragen, voor zijn inzet. ledereen bedankt! Namens S.V. Leunen.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 7