WARME BAKKER 3EERT ANWE-MARIE BI Tal. 0478-641296 O VER Ld sssV 3 Nieuwe leerlingen, m school Deze maand zijn Joey Duijkers, Matijs van Kempen, Sterre Litjens en Jasper Reintjes bij ons op schooi gekomen. Wij wensen hen en hun ouders een fijne en gezellige tijd toe op de Meent. Screening luizen Op maandag 5 mei direct na de vakantieweek worden de kinderen gecontroleerd op hoofdluis door het screeningsteam van ouders. Wanneer op school bij kinderen hoofdluis wordt gesignaleerd is dat geen reden tot paniek. Wel is het zaak zo snel mogelijk in te grijpen, want luizen worden gemakkelijk doorgegeven. Op het internet is onder wwwhoofdluizen.net een site die helemaal gewijd is aan het probleem van deze ongewenste gasten. U kunt er in tekst en beeld een uitgebreid en duidelijk antwoord vinden op al uw vragen. Bouwzaken De bouw verloopt voorspoedig en volgens planning. Volgende week maandag 28 april gaat men van start met de boktor- en houtwormbestrijding. Vervolgens zijn twee dagen nodig, voordat de ruimtes boven weer gebruikt mogen worden. Er wordt gewerkt met een vernevelingsmethode, die aan de strenge Nederlandse veiligheidseisen voldoet. Begin juni is de planning om aan de voorzijde van de school van start te gaan. Er wordt dan begonnen met de nieuwe entree, de personeelskamer, de spreek kamers, de nieuwe reproruimte en de keuken. Daarvoor zullen de groepen l/2a en i/2b verhuizen naar de speelzaal en de nieuwe gemeenschapsruimte. De repro en berging gaan naar de hal. Bakkerij eunen ReMame week Kersenvlaai tei. 0478-588035 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4