99 WARStöE BAKKER 3EERT a ANNE-MARIE BENS Tel. 0478-641296 OVERLOOK 6 1 en 2 "Poppentheater Damiet van Dalsum Dinsdag 18 maart 2003 gaan de kinderen van de groepen 1 en 2 naar een voorstelling van poppentheater Damiet van Dalsum in de aula van het Kunstencentrum Jeruzalem. De voorstelling 'Kleine Frederik" wordt daar gepresenteerd. Kleine Frederik wordt geboren in een te nauw straatje, waar alleen jonge gezonde ROZE mensen wonen. Hij is GROEN. Als hij wordt weggestuurd uit de straat beleeft hij een geweldig avontuur. Het is een voorstelling over discriminatie. Damiet van Dalsum is een gerenommeerde poppenspeelster met nationale en internationale bekendheid. Haar voorstellingen worden gekenmerkt door een grote mate van intimiteit en beeldende kracht. In haar voorstellingen maakt zij gebruik van handpoppen, marionetten en schimmenspel. Enkele prentenboeken waarin het thema "discriminatie" aan de orde wordt gesteld zijn: Kikker en vreemdeling: Max Velthuijs Het roze olifantje: Adelo Turin Blauw en Rood: Harriet Laurey Swimmy: uitgeverij Ank-Hermes De mooiste vis van de zee: uitgeverij de 4 windstreken De bouw Groep 7 heeft haar plaats ingenomen op de zolder. Daar is de aannemer momenteel bezig met het aftimmeren en het creëren van schuifwanden. De verbouw en aanbouw van de nieuwe gemeenschapsruimte is vorige week van start gegaan. Het graafwerk is verricht en het afschotten in verband met de veiligheid. Deze week is men van start gegaan met het sloopwerk. Controle op luizen Er zijn bij kinderen luizen geconstateerd. De ouders van de betreffende kinderen zijn op de hoogte gesteld. Volgende week maandag worden enkele groepen opnieuw gecontroleerd. Ook de kinderen die ziek waren worden dan op luizen gecontroleerd. Bakkerij Leunen Reklame week tel. 0478-588035 Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 7