Nieuwe ingang voor de groepen 1/2 en 3 3 Na de carnavalsvakantie kunnen we in verband met de bouw en de daarbij behorende veiligheid geen gebruik maken van de speelplaats aan de achterzijde van de school. De kinderen van de groepen 1/2 mogen dan direct naar binnen komen via de nieuw gemaakte ingang aan de zijkant van de school. In verband met de nauwe in- en doorgang bij de groepen 1/2 is er het verzoek om bij de buitendeur afscheid te nemen van uw kind. De kinderen van de groepen 3 gaan via de voordeur naar binnen. Zij mogen daar 's morgens en 's middags direct naar binnen. Wij willen de ouders van de kinderen van de groepen 1, 2 en 3 vriendelijk vragen om de kinderen na 8.25 uur en na 13.10 uur op school te laten komen. Om alle kinderen voldoende speelgelegenheid te geven zullen we 's ochtends met gescheiden speelkwartieren gaan werken. De kinderen van de groepen 1 t/m 3 hebben pauze van 10.00 uur tot 10.15 uur. De andere kinderen van 10.15 uur tot 10.30 uur. De kinderen van groep 7 verhuizen naar de zolder. De grote groep maakt dan gebruik van de handenarbeidruimteWanneer de groep gesplitst is, wordt er ook gebruik gemaakt van een tweede ruimte op de zolder. Nu de trap geplaatst is wordt de doorbraak naar buiten gemaakt en start de aannemer met de bouw van de nieuwe gemeenschapsruimte. Verder vraagt de bouw om de nodige aanpassingen van teamleden, kinderen en ouders. Wij proberen dit zo zorgvuldig mogelijk te regisseren. Daarbij is het mogelijk dat wij bepaalde zaken over het hoofd zien of ons vergissen. Ideeën en meningen van ouders zijn daarbij van harte welkom. Deze kunt u het beste ventileren via Louis of Angelique. SPQVenrav Na het nodige oponthoud gaat de fusie van SKPOV met het openbaar en het protestants-christelijk onderwijs toch door. Op 1 april is de fusie een feit en hebben we één schoolbestuur voor alle Venrayse basisscholen. De naam van de nieuwe stichting zal dan zijn Samenwerkingsstichting Primair Onderwijs Venray, kortweg SKPOVenray. Controle op luizen Maandag na de carnavalsvakantie worden de leerlingen gecontroleerd op luizen. Daarbij is er het volgende vriendelijke verzoek. Zouden de kinderen deze ochtend a.u.b. geen gel in de haren willen gebruiken. Het is namelijk ontzettend moeilijk om goed te controleren, wanneer kinderen gel gebruiken. Bovendien is het voor de ouders die controleren minder prettig. Bij voorbaat reeds onze dank voor uw medewerking.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 4