Beste mensen van Leunen. 15 Na 44 jaar prettige samenwerking met de carnavalsvereniging en na 33 j aar naar volle tevredenheid van de leiders en j eugd ruimte te hebben gegeven voor de jeugdcarnaval, komt hier helaas een abrupt einde aan. Het bestuur van de carnavalsvereniging heeft besloten om de prijsuitreiking na de optocht te verplaatsen naar de Brink. Wij hebben het bestuur er uitdrukkelijk op gewezen dat er door het wegnemen van deze voor ons meest renderende activiteit geen bedrijfswinst meer resteert die in redelijke verhouding staat tot de inspanningen en kosten die voor ons optreden met het organiseren van de resterende activiteiten. Denkt u o.a. maar aan personeel-, schoonmaak- en energiekosten. De winst van de receptie op zaterdag vloeit volledig weg met de onkosten van de weinig renderende jeugdbals. De winst wordt ons door het wegvallen van de zondagmiddag nagenoeg geheel ontnomen, reden waarom wij aan het bestuur kenbaar hebben gemaakt dat het elders organiseren van de prijsuitreiking na de optocht zal betekenen dat wij genoodzaakt zullen zijn om het café en de zaal met carnaval te sluiten, zodat er geen ruimte beschikbaar zal zijn voor de receptie en jeugdcarnavalOok de organisatie van de carnavalszondag door ons zoals verleden jaar was geen redelijk alternatief vanwege de extreem hoge voor ons komende kosten. Bedenktijd tot 13-01-2003 en bezinning omtrent de plannen heeft geen wijziging gebracht in het voornemen van de carnavalsvereniging. Hun besluit staat vast. Een redelijke bedrijfsvoering met de carnaval is daarmee voor ons onmogelijk geworden en daarmee staat, wees daarvan overtuigd, met heel veel tegenzin en bepaald niet van harte ook ons besluit vast. Wij ziin met carnaval gesloten. Dit doet ons pijn na zoveel jaren van samenwerking, waarbij wij niet alleen op ons gewin uit waren, maar uitdrukkelijk ook present waren en klaar stonden als het ons niets of weinig opleverde. Desondanks wensen wij u allen een prettige carnaval toe. Wij hopen van harte dat U begrip op kunt brengen voor ons besluit. Piet en Mien Martens

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2003 | | pagina 16