K.B.O. afd. Veulen Op dinsdag 17 December hebben we onze jaarlijkse kerstviering houd deze datum vrij, meer hier over volgt nog. KERSTSTUKJES IN VEULEN Op woensdag 11 december komen de kinderen van basisschool weer bij u langs met bestelformulieren voor de kerststukjes. Een kerststukje kost 2,50. Graag betalen bij de bestellling, dat is gemakkelijker bij het bezorgen van de stukjes op woensdag 18 december. De opbrengst van de kerststukjes is dit jaar voor de straatkinderen in Guatemala-stad, waarover juf Ineke het volgende verteld: Kinderen in nood. De kinderen van basisschool Antonius zijn elk jaar druk in de weer om mooie kerststukjes te maken, die dan onder de bevolking van Veulen te koop worden aangeboden. Het geld komt ten goede aan het verlichten van nood voor kinderen. Dit jaar is als doel gekozen: een organisatie die met straatkinderen in Guatemala-stad werken. Juf Ineke is daar op bezoek geweest en was zeer onder de indruk van het werk van de medewerkers van het huis Mojoca. Hun filosofie over de opvang en hun betrokkenheid naar de kinderen toe heeft haar diep geraakt. De kinderen mochten er zijn, ze gaven hun eigenwaarde en probeerden hun kansen te geven. Dat was een plek, waar het geld van de kinderen in Veulen goed van pas zou komen. Op school vertelt juf Ineke tijdens het kerstproject in alle klassen over de straatkinderen, waar ze twee dagen contact mee heeft gehad. Hun manier van leven die verschillend is, maar ook zij hebben net als onze kinderen behoefte aan kansen. Dus Veulense mensen, allemaal meedoen aan dit mooie project en steun daarmee de straatkinderen in Guatemale-stad! Bij voorbaat onze dank, kinderenleerkrachten en ouders van Basisschool Antonius.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 22