13 GIGANTISCHE VOLKS VERPLAATSING VOORSPELD! Een aantal helderzienden heeft voor zondagavond 22 december aanstaande, met een grote mate van nauwkeurigheid, een ware volksverplaatsing richting het Leunse centrum voorspeld. Ondanks dat het in het centrum rond dit tijdstip over het algemeen donker en stil is, verwachten zij, dat er vanaf een uur of zeven op deze plek een langdurige golf van hemels geluid en licht waarneembaar zal zijn. Zowel jong als oud zal, als door een magneet, naar het Leunse centrum worden getrokken, De helderzienden waarschuwen, op grond van eerdere ervaringen, dat de emoties zo nu en dan hoog op kunnen lopen! Een groep van 100 mensen is daarom gemobiliseerd om een en ander in goede banen te lijden. Het is niet nodig om eten en drinken mee te nemen! Later op de avond kunnen in een naburige herberg de hiervoor ingeslagen noodrantsoenen aangesproken worden. Wij raden u ten zeerste af om op genoemd tijdstip het centrum van Leunen te verlaten en vragen u met klem: blijf vooral in de buurt van vrienden en familie! Nadrukkelijk adviseren wij u, om bij het verlaten van uw woning, ramen en deuren zorgvuldig af te sluiten! Via de media houden wij u de komende weken op de hoogte van de allerlaatste ontwikkelingen! Het zenuwcentrum Biljart vereniging voor ouderen Uitslapen competitie Noord Limburgse Biljart Federatie donderdag dinsdag dinsdag donderdag woensdag 28 nov 02 26 nov 02 26 nov 02 28 nov 02 27 nov 02 America-1 Kemphaan-2 Leunen-3 Leunen-4 Leunen-5 Uitslagen Onderlinge Competitie de cbakei Leunen-1 Leunen-2 America-3 U.V.B.-2 Kemphaan-10 7-2 5-4 0-9 54 2-7 LSmets - P Heidens 0-2 J Pouweis - M Aarts 2-0 J Reintjes - JMuysers 0-2 L vd Berg - J v Osch 0-2 L Swinkeis - L Gommans 2-0 M Emonts - W Swinkeis 0-2 P Koonings - A Theunis 2-0 H Nabben 2-0 P Gommans - A Rongen 0-2 - P Comelissen -

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 14