ENIGING Activiteitenkalender N j s - Op vrijdag 27 december wordt het tennisjaar voor de jeugd afgesloten met het indoortoernooi in de schaapskooi te Venray. Inschrijven hiervoor kan tot 5 december. Graag inschrijfformulier samen met 2,40 (inschrijfgeld) in de brievenbus van het clubhuis deponeren. Heb jij ook al ingeschreven???? - Het indoortoernooi voor de senioren is niet in december maar op 26 januari 2003 en wordt in Bergen gespeeld (zachte ondergrond). Racketwissel Het racketwisselen is voor iedereen toegankelijk op - maandagmorgen (vanaf 9.00 uur) - vrijdagavond (vanaf 20.00 uur) - zondagavond (vanaf 20.00 uur) Veel tennispiezierl Wijnaktie Ja., het is inmiddels traditie, ook dit jaar komt de tennisvereniging ook weer bij u aan de deur, met de allerbeste wijnen tegen scherpe prijzen! Hier volgt alvast een overzichtje van de wijnen die u aangeboden worden: - Bellïnghat T'l Set T'iillon/Chardonnay; volle, romige, beetje mollige wijn. Deze wijn staat bekend om zijn fruitige, levendige karakter en de constante kwaliteit! - 2001 Rheinhessen Spatlese; een milde, fruitige wijn, vol van smaak. Deze wijn is te combineren met eten, zoals salade, kaas, fruitsalade en nagerechten. - Mas Marcal Crianza DO Camlunya; Spaanse wijn, excellente prijs kwaliteit verhouding. De Crianza is een zeer mooie blend van Tempranillo, MoMstrell en Cabernet Sauvignon. Na 18 mnd. rijping op houten vaten blijft de wijn nog enige maanden rusten op fles, alvorens deze verkocht mag worden. - 1999 Cêtes du Rhone ac Médaille d'Argentideale wijn voor feestjes, gemakkelijk te combineren met lichte gerechten of romige kazen. De wijnen die in het zuidelijke Rhóne gebied gemaakt worden, zijn over het algemeen soepel en fruitig, zoals bijv. de Beaujeolais. De vrijwilligers komen in de week van 16 december bij u aan de deur, dus houd, ten gunste van de tennisvereniging, een plekje vrij in uw wijnrek. Alvast hartelijk dank voor uw

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 10