2 Hiermee willen we de werkgroep Kerkhof bedanken voor hun inzet het afgelopen jaar. Vorig jaar zijn ze begonnen met een grote opknapbeurt van het kerkhof. Maar daarbij is het niet gebleven. Wekelijks zijn ze nu op het kerkhof aanwezig om te zorgen dat alles er piekfijn uitziet. We kunnen allemaal zien dat het kerkhof zeer goed wordt onderhouden. We willen dan ook de werkgroep kerkhof van harte bedanken voor haar inzet het afgelopen jaar. De mensen in de werkgroep laten zien dat ze zich willen inzetten voor de gemeenschap hier in Leunen door deze centrale plaats voor iedereen bij te houden. Hartelijk dank daarvoor! Het kerkbestuur van Leunen Beste mensen sinds geruime tijd loopt het opgeven van misintenties schriftelijk. U kunt via de briefjes die u vindt achter in de kerk of anders op een een intentie opgeven en de briefes vervolgens deponeren in de brievenbus van de pastorie. U kunt het verschuldigde bedrag contant in een enveloppe erbij doen of anders het bedrag via de bank overmaken. Eventueel kunt u ook telefonisch een misintentie opgeven. Als ik niet aanwezig ben spreek dan gewoon het antwoordapparaat in en u wordt zo snel mogelij k terug geb eld Kapelaan W. van Dijck H. Antonius van Padua Veulen. Contactp. parochie: M. Geurts-Slangen Lorbaan 9 tel. 588215. Opgave misintenties: G. Claessens tel. 583112 Banknr. 1281.02.594. 09/10 November 32e Zondag door het jaar. Zaterdag 19,30 uur H. Mis en kinderwoorddienst voor: jrd. Hermanus This sen en overl. fam. Thissen-Hendriks en voor Wilhelmina Geurts-Ambrosius. Maandag 11 November 14.00 uur H. Mis b.g.v. het 50-jarig huwelijk van: Frans Mulders en Rica van Kempen. Misdienaars: za 19.30 u Patrick en Pascal. Lektor: za M. Geurts.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 3