19 van het dorp. BNN wil ze al jaren hebben maar kan ze niet krijgen. Wij hoeven maar te bellen en ze staan de hele middag tot onze beschikking. Muziek wordt verzorgt door DJ Ramon- ster. Over vijfjaar gegarandeerd DJ bij een van de commerciële zenders, nu natuurlijk op de carjump. Op de saftey-car zes nieuwe, bloedmooie vrouwen die de aandacht afleiden als op de startheuvel niet alles volgens plan verloopt. Voor de allerkleinsten die nog niet künnen begrijpen dat hier historie wordt geschreven, hebben we een zandbak waar ze bij Toverland nog weken van wakker zullen liggen. Is de zandbak niet meer interessant, dan kunnen ze zich laten schminken door een van onze schminksters. De Efteling houdt zondag de poorten gesloten, EuroDisney doet groot onderhoud. In Den Haag wordt al meer gesproken over de eerste zondag van september dan over de derde dinsdag van die maand. En in de maatschappij waar ongeoorloofd buiten plassen ai 42,- euro kost, wordt dit mega-spektakel aangeboden zonder een cent entree te vragen. Het bezoek aan Carjump Veulen is geheel gratis. Loop tijdens of na de carjump dan wel even over de kermis om daar een paar euro's te besteden. Zonder kermis óók geen Carjump! Natuurlijk is er volop eten en drinken te krijgen op het terrein. Het leven kent weinig zekerheden, maar één ding staat vast. Zondagnacht ligt niemand rustig in bed. Of de adrenaline giert nog door je lijf, óf je piekert je suf hoe je morgen uit gaat leggen waarom je er als enigste niet bij was. Carjump Veulen, zondag 14.00 uur. Laat de alwas maar gerust staan, die staat er morgen ook nog wel... www.carjump.veulen.nl

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 19