15 Nog enkele nachtjes slapen en het dorpsfeest dat Veulense kermis heet, is een feit. Tijd voor een rustpauze in het haastige leven van alledag. Tijd voor een uitje in eigen dorp. Vorige week heb ik geschreven dat dit de 48e aflevering van de kermis zal worden. Dit is echter niet juist. In 1954 was de eerste kermis in Veulen, volgend jaar zullen we dus een jubileum-kennis kunnen vieren. Zoals vorige week reeds aangekondigd vindt in het kermis weekend, vanaf vrijdag 30 augustus ook het grote M.L.A.-treffen plaats. Wanneer het 'n beetje vliegweer is, zullen tientallen Ultra Lights 'n bezoek aan "Veulen Airport" brengen. Kermiszondag staat in het teken van de carjumping. Vanaf 14.00 uur zullen de daarvoor geprepareerde auto's ook door het Veulense Luchtruim zoeven om zich te meten met de vliegtuigen die toch wat langer in de lucht blijven. Nieuw is dit jaar de Prinsenwagencompetitie. Het belooft erg spannend te worden! groep 8 om 16.00 uur op het kermisterrein verwacht. Daar wordt dan de jaarlijkse ballonwed- De dorpsraad zorgt voor de prijzen. Aansluitend hieraan is de knock-out show. Alle kinderen kunnen hier aan meedoen. In de feesttent is het vanaf vrijdag iedere avond feest voor de opgroeiende en rijpere jeugd. in de zaal verwacht. Het huisorkest geeft al j arenlang een sfeervolle invulling aan deze avond. Jam mer dat het aantal danslustigen ieder jaar afneemt. Laat het dit jaar niet bij een voornemen, maar ga er naar toe er geen spijt van krijgen. Hier onder volgt een overzicht van de kermisattracties, hun openingstijden en de Attracties 1Autoscooter; 2. Boksbal 4. Lijntrekspel bussensport: 6. Schietvermaak: Openingstijden van de kermis: van 19.30 - 24.00 uur 3. Babysport; 5Holly cranes 7. Snoepkraam; van 14.00 - 24.00 uur van 16.00 - 24.00 uur Dinsdag: van 16.00 - 24.00 uur De rit- en entreeprij zen voor specifieke kindervermaakzaken mogen niet meer bedragen dan 0,75 euro en voor alle overige vermaakzaken niet meer dan 1,15 euro, tij zij anders overeengekomen. De zaalhouder zorgt nog voor een friteskraam. Wij allen zorgen voor het plezier. Zalige kermis same: G.Reintjes, secretaris Dorpsraad veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 15