Een nieuwe zangbundel 2 Vanaf komend weekeinde zullen er geen misboekjes meer zijn voor de heilige Mis. Het geringe gebruik en de erg hoge kostprijs heeft ons reden gegeven om een alternatief te zoeken. Daarom zijn er zangbundels aangeschaft. De nieuwe zangbundels worden medio Augustus aangeleverd. Tot die tijd zullen wij de komende zaterdagavonden, als het dameskoor vrijaf heeft in deze vakantietij d, zingen uit een reeds aanwezige oudere zangbundel, waarvan u dan een exemplaar achter uit de kerk kunt nemen. Op deze zaterdagavonden zal het volkszang zijn tot het einde van de vakantie. Daarom zouden wij het op prij s stellen dat u actief meedoet en ook bereid bent een zangbundel te pakken. De zondagen worden gewoon opgeluisterd door het herenkoor - schola. Ook dan kunt u een bundel nemen, waarin ook het eucharistisch gebed vermeld staat. Kapelaan W. van Dijck BLAntonius van Padua Veulen. Contactp.parochie: M.Geurts-SIangen Lorbaan 9 tel 588215. Opgave misintenties: G.Claessens tel 583112 Banknr. 1281 02 594. 13/14 Juli 15e Zondag door het j aar. Zaterdag 19,30 u. H. Mis voor: gst. jrd. Harry Mulders; Peter Kusters, echtgenote en overl. fam. jrd. Frans van Staveren en dochter Nelly; zr. Rubertha Linders en overl. fam. Misdienaars: za. 19.30 u. Karei' en Daan. Lektor za. M. Classens. Rectoraat H.Antonius van Padua te Veulen. Het kerkbestuur vraagt iedereen die interesse heeft in een van de twee door het kerkbestuur uit te geven bouwkavels zich te melden bij M.Geurts. tel. 588215 voor 14 juli 2002, waarna gegadigden een informatiesetje ontvan gen. De kavels zijn gelegen tussen de woningen Veulenseweg 54 en 56 en heb ben een max. oppervlakte van 500 m2. Dit is de laatste oproep, daarna wordt de advertentie in Peel en Maas ge plaatst. De inwoners van het Veulen hebben de voorkeur bij de uitgifte welke door een notaris uitgevoerd zal worden.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 3