.'C 13 Het stratentoemooi zit er weer op. De teams hebben op sportiev wijze gestreden .Bij het jeu de boules spel werd gestreden om de centimeters. Het krachtspeldat dit jaar deSurvivalbaan was, werd het uiterste van de spelers gevraagd. De lopende A werd erg veel teamwork gevraagd. Bij het waterspel werden de deelnemers goed natdit zorgde voor eenMooi geheel. Dan werd er natuurlijk ook gestreden op de velden. Het volley en het voetbal Zorgde weer voor de nodige spanningen.Toch waren er ook verschillende blessures, wij wensen deze mensen een snel herstel toe. Voor de jeugd waren er ook verschillende activiteiten. Het smincken werd de gehele dag druk bezocht, dit zorgde voor mooie gezichten op het sportpark. De survivalbaan was de gehele middag ook voor de Ook werden er door de jeugd spandoeken gemaakt Ze werden beoordeeld door een deskundige jury. De uitslag was als volgt: 1 ste prijs Korenmolen de prijs Vulkans 3 de prijs Heivolhofgrijs Op sportief vlak werd er ook gestreden, de beker ging dit jaar naar Leunen Oost. In een bloedstollende finale was het Vicariepas 1 die winnaar werd van het toernooi. 1 Vicariepas 1 7 Heidsespiekmeester 13 Engesteegsehaan 2 Överbroek 8 Botreicatvmegen 14 Leunen Oost 3 Sparoio 9 Strijkersbershof 15 Albihorst 4Vulknus 10 16 Vullingsstraat 5 Heivolhofgrijs 11 Deurdroelen 17 Korenmolen 6 Vicariepas 2 12 Veulensescheisteeg 18 Veulen Verder rest ons nog iedereen te bedanken die aan deze dag hun medewerking verleend heeft.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 14