Lïm bury ftthoMéW vrouwonnotwwrfc Afdeling Veulen Kringbedevaart in Afferden op dinsdag 7 mei. De kringbede'vaart van afd. Noord waar we nu bij horen wordt gehouden in de kapel in Afferden. Nog steeds is het daar een goede gewoonte, wanneer er iemand ernstig ziek is een bedevaart naar het Maria kapelletje te Affer den te houden.. De H.Mis begint om 19.30 uur. Wel graag even opgeven bij Toos tel. 586686 voor degene die er naar toe willen om zoveel mogelijk samen te gaan. Na afloop kunt u, op eigen kosten, koffie met vlaai gebruiken in zaal Raaymakers te Afferden. Dan is er nog gelegenheid om naar de Floriade te gaan met Leunen of met Ysselsteyn. Leunen gaat op dinsdag 14 mei, de kosten hiervan zijn euro 40.— hierin zit inbegrepen: buskosten, entree en een gezamelijk diner. U kunt zich opgeven bij M.Holtackers, Kraaksepas 8. Gaarne deze kosten voldoen bij opgave. Ysselsteyn gaat op donderdag 16 mei, de kosten hiervan zijn euro 26,— bij een volle bus, (gaat door bij voldoende deelname en kan iets duurder zijn als de bus niet helemaal vol is) dit is alleen de entree en de bus kosten. Opgeven bij R.de Wit tel. 541402. KB O afd. Veulen Op dinsdag 7 Mei gaan we op bedevaart naar Ommel we willen hier tevens een fietstocht van maken bij goed weer voor de liefhebbers. Deze vertrekken om 13 uur bij de kerk. Tevens is het mogelijk om met auto s te gaan deze vertrekken om 14.15 uur bij de kerk zodat we om 15 uur gezamenlijk het lof zullen bijwonen opgedragen door diaken van Gassel. Willen degene die met de auto gaan zich van te voren even opgeven bij de secr. tel. 583999 in verband met het regelen van vervoer Aan de seniorenmiddag op 30 Mei in Baarlo kunnen we helaas niet deelnemen omdat dit na 3 dagen al volgeboekt was de gemaakte onkosten zullen zo spoedig mogelijk worden terug betaald. Wel zijn er bij de secr. nog kaartjes verkrijgbaar voor de lentefeesten in Merselo op donderdag 16 Mei voor 2.75 inch koffie en vlaai. Op dinsdag 7 Mei is er geen doemiddag de secr.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 24