Hallo mensen van Leunen en Veulen 15 9 Het is alweer bijna twee jaar geleden dat de inwoners van Heide de dorpsgids in de bus hebben gekregen. Wij willen de gids weer up-to-date maken en willen van u graag de veranderingen in de samenstellingen van besturen van verenigingen en organisaties horen. Dit kunt u doorgeven aan Iet Gielens, tel. 580871 of, liever nog, schriftelijk in de brievenbus op Groeneweg 1, 5812 AS Heide. In mei/juni hopen wij de nieuwe gids klaar te hebben. Alvast bedankt voor uw medewerking. Dorpsraad Lentefeest Senioren 2002 Op donderdag 16 mei a.s. zal het traditionele Lentefeest voor Senioren weer plaats vinden in Merselo, waar gedurende het weekeinde de Muziek feesten gehouden worden. De lokaliteit is d.m.v. richtingsborden goed De werkgroep die evenals vorige jaren de organisatie verzorgt zou het bijzonder op prijs stellen als zoveel mogelijk senioren uit de gehele gemeen te Venray aan deze feestelijke gebeurtenis zouden willen deelnemen. De voorverkoop van de toegangskaarten begint om 30 maart op de van ouds bekende adressen. De prijs is 2,70 euro p.p. alleen in de voorverkoop- en aan de zaal 3,50 euro- hierbij is bij aankomst koffie of thee met vlaai inbegrepen. De zaal zal om 13.00 u. open zijn. Om 13.30 u. begint de ontvangst met koffie/thee en vlaai. Om 14.00 is de officiële opening door de Venrayse Wethouder van Welzijn. De gehele middag zal muzikaal opgeluisterd worden door het Seniorenor kest. Het zeer aantrekkelijke Rad van Avontuur zal diverse rondes draaien. U zult kunnen genieten van een optreden van de heer Wim Smits met ac cordeonbegeleiding door de heer Piet Huys. Er zal gelegenheid tot dansen zijn en u zult verrast worden door "Klunsen", bij velen bekend om hun grappen en grollen. Sluiting om 16.45 uur. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de secretaris van de Werkgroep Lentefeest Senioren 2002. Zegt het voort, zegt het voort! Laat vooral geen verstek gaan en breng familie, vrienden en kennissen mee, zodat voor de senioren een goede traditie gehandhaaft blijft. Tot ziens in Merselo op 16 mei a.s.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 16