Limburg stooïtek ytouw«no*(w«rk 15 ZIJ-ACTIEF LEUNEN Maandag 22 april hebben wij een ledenavond met als thema: "Stress en Kinesiologie". Mevr. H.Wismans-Janssen uit Venray weet ons hierover veel te vertellen. In het kort iets over Kinesiologie. Bij een optimale houding hebben de spieren aan de ene zijde van de wervel kolom dezelfde spanning als die aan de andere zijde. De samenhang tussen de structuur, de chemie en de psyche in de mens speelt hierbij een grote rol. Verstoring van deze driehoek geeft onbalans. Kinesiologie is een energie en spierversterkende methode die tot doel heeft het lichaam in balans te brengen en te houden. Hiervoor gebruikt men verschillende methodes. Wij vragen dekdynvan de: Boodemttraat, v.Megenstraat, Trijnesstraat, Rohdeveld, Hooipas, LoenerveldRect.Nabbenstraat, Sparveld, Mr. de Haanstraat en de dames uit Venray, om 19.15 uur aanwezig te zijn i.v.mde voorbereidingen in de zaal. Maandag 29 april gaan we een bezoek brengen aan Yanti's Toko-Taria in 4 Venray, Ho fstraat 8 Dit is een zaak waar men een grote verscheidenheid aan Oosterse producten A kan kopen, bovendien is het een afhaalrestaurant en heeft men cateringservice. We krijgen informatie over hun producten en hun manier van werken. Tevens künnen we daar een aantal heerlijke hapjes proeven. We worden om 19.30 uur verwacht, en willen daarom vertrekken vanaf "De Brink" om 19.15 uur, per fiets of per auto. Voor deze excursie diént u zich Van tevoren op te geven. Dit kan door een enveloppe met uw naam adres 2,50 (een bijdrage voor de hapjes) in de brievenbus te stoppen, vóór donderdag 25 april, bij Truus Jenniskens, Apo ilo niastraat 7, of bij Anja Weijs, Vicarieweg 24. TIEF

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 16