16 ibobank Rabobank Venray Meerlo-Wanssum Innovatieprijs 2002 De Rabobank Innovatieprijs 2000 was een groot succes. Daar geven we graag een vervolg aan. We nodigen alle leden van Rabobank Venray Meerlo-Wanssum uit om mee te doen aan deze Innovatieprijs waarbij 7.000, 3.500 en 1.250 te winnen is. De deelnemers boeven nog geen grote successen geboekt te hebben. Misschien staat het idee nog in de steigers of is nog maar net begonnen met het gebruik van de vinding of uitvoering van de nieuwe aanpak. We zijn nieuwsgierig naar alles wat vernieuwend is. De inschrijving is open tot vrijdag 31 mei. Leden van de bank ontvangen deze week verdere informatie over de Innovatieprijs. Kijk ook op onze website: www.innovatieDriis.ni. Met de Innovatieprijs willen we nieuwe ontwikkelingen steunen. Verhuizen op www.rabobank.nl Aan de vernieuwde internetsite van de Rabobank is het onderwerp Verhuizen toegevoegd. Bij een verhuizing komt heel wat kijken op het gebied van geldzaken en verzekeringen. Klanten die gaan verhuizen kunnen op de site van Rabobank terecht voor een financiële checklist, informatie over verzekeren en lenen en praktische tips en berekeningen om te bekijken hoe dagelijkse bankzaken handiger en voordeliger kunnen. Samenwerking met Kamernet helpt studenten aan woonruimte Samen met de website www.kamernet.nl introduceerde de Rabobank in februari de 'Rabo Kamer Alert Service'. Kamernet brengt vraag en aanbod van studentenkamers bij elkaar. Sinds de samenwerking met de Rabobank melden zich dagelijks zo'n 400 a 500 nieuwe leden aan op Kamernet.nl en komen er zo'n 50 kamers bij. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 16