Paascommunie thuis. Mensen die graag thuis voor Pasen de communie willen ontvangen gelieve dit zo spoedig mogelijk door te geven. j Vervoer naar de vieringen in Leunen, Mensen uit Veulen en Heide die graag willen deelnemen aan de vieringen op Witte Donderdag, Goede Vrijdag en/of de Paaswake, maar geen vervoer hebben naar de kerk in Leunen, kunnen dit doorgeven aan de contactperso nen van de parochies. Er wordt dan vervoer voor u geregeld. De vieringen in de Goede week, In deze week staan wij stil bij het lijden, sterven en verrijzen van Christus. De vieringen staan daar in het teken van. Voor Witte Donderdag, Goede Vrijdag en de paaswake is er gekozen voor een gezamelijke viering in de kerk van Leunen voor heel het cluster. Aan de viering op Witte Donderdag werkt naast het schola uit Leunen ook het gemengd koor uit Heide mee, de misdienaars uit Veulen zullen assisteren. In de Paaswake zullen alle drie de Paaskaarsen van de dorpen ontstoken worden. Tevens zullen de misdienaars uit Heide assisteren, In deze viering zal bijzondere aandacht worden geschonken aan de kinderen. Alle kinde ren zijn daarom voor deze viering van harte uitgenodingd. Via een brief die ze meekrijgen van mij op school worden ze hiervoor persoonlijk uitgeno digd. Vooral de communicantjes van Leunen en Heide zijn speciaal wel kom. Na het ontsteken van het Paasvuur en de drie Paaskaarsen worden den kinderen uitgenodigd om mee te gaan voor een kinderwoorddienst, verzorgd door de betreffende groep uit Veulen. En voor alle kinderen wacht nog een "Faas-verrassing" aan het einde van de viering. Op dit absolute hoogtepunt van alle vieringen die wij kennen in de kerk mag natuurlijk niemand ontbreken! Daarom bent u van harte uitgenodigd om het feest te vieren van Christus overwinning op de dood. Kapelaan W.van Dijck* maart wordt stuurt Beukenrode Beukenlaan V enray ASkïV

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 5