- 1 Zaterdagavond zullen, in de viering van 18.00 uur, de kinderen uit Leunen die dit jaar de Eerste H. Communie mogen doen, zich aan de parochie gemeenschap van Leunen voorstellen. Dit zal gebeuren in een gezinsviering bij gelegenheid van Palmzondag. In deze viering en in de viering van zaterdag en zondag in het gehele cluster, zullen tevens de palmtakken worden gezegend. U kunt aan het einde van de vieringen een palmtakje mee naar huis nemen om achter het kruis te be vestigen. Van oudsher is de palmtak een overwinningsteken. Jezus overwint door zijn kruisdood en verrijzenis, de dood! Van harte bent u uitgenodigd om Palmzondag mee te vieren. Palmzondag is het begin van de Goede Week. De vieringen op Witte Donderdag en Goede Vrijdag beginnen om 19.30 uur in de kerk van Leunen en zullen zijn voor alle dorpen van het cluster Leunen, Veulen en Heide. Op Witte Donderdag zal naast het "Schola" uit Leunen ook het gemengd koor uit Heide deze viering opluisteren en de misdienaars van Veulen zullen assisteren. Ook de Paaswake zal zijn in de kerk van Leunen, maar ook deze viering is voor alle dorpen. Daarom dat alle dorpen mee zullen werken aan deze viering die om 19.00 uur begint. Alle drie de Paaskaarsen van de dorpen zullen in deze viering worden gezegend. Voor de Paaswake worden in het bijzonder de kinderen uitgenodigd, voor hen zal er een Kinder woorddienst worden gehouden door de betreffende groep uit Veulen. De misdienaars uit Heide zullen in deze viering assisteren. Van harte welkom bij de vieringen in de Goede Week! Kapelaan W. van Dijck

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 4