14 Floriade Binnenkort is het zover. Dan opent de Floriade in de gemeente Haarlemmermeer haar poorten. 'Feel the art of nature' is het thema van Floriade 2002: het samengaan van alles wat uit de natuur is ontstaan, door de mens is gemaakt en zintuiglijk waarneembaar is. Van 6 april tot en met 20 oktober kunt u ook een kijkje komen nemen bij deze groots opgezette wereldtuinbouwtentoonstelling. Wanneer u lid bent van de Rabobank betaalt u voor een dagkaart voor Floriade slechts 12,75 per persoon (niet leden betalen 17,-) exclusief 4,50 verzendkosten per bestelling. U kunt Floriade-kaarten bestellen via het Rabobank/Floriade- telefoonnummer: (0900) 129 00 00 0,25/p.m.). Bestellen van Floriadekaarten is mogelijk t/m 14 oktober 2002. Bankieren met de Rabox® Uw bankzaken regelen waar en wanneer u maar wilt? Dan kan! Want de Rabobank heeft Random Acces Banking met de Rabox®. In deze Rabox® zit alles wat u nodig heeft om uw bankzaken te regelen via internet of telefoon, op het moment dat het u het beste uitkomt! Pensioen Het verbond van verzekeraars heeft becijferd dat 75% van de werknemers in loondienst een pensioentekort heeft. Dit komt door bijvoorbeeld carrière-onderbreking, scheiding of werken in het buitenland. U bent dus niet zondermeer verzekerd van een goed pensioen. Doe de pensioentoets! Met behulp van de pensioentoets kunt u aan de hand van een aantal eenvoudige vragen een indicatie krijgen van uw pensioensituatie. De pensioentoets geeft u een indicatie als u een vast dienstverband heeft, waarbij u via uw werkgever pensioen opbouwt. De toets is te vinden op www.rabobank.nl. Ga de site binnen via particulieren en zoek bij de thema's het thema pensioen op. Wilt u meer weten over uw pensioen, maak dan een afspraak met een van onze adviseurs. Rabobank Venray Meerlo-Wanssum

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 15