13 Zilveren jubileum Zonnebloem Het is dit jaar 25 jaar geleden dat in Venray een zonnebloem-afdeling werd opgericht. Tal van mensen met lichamelijke beperkingen hebben sindsdien ervaren hoe het regelmatig bezoek van een zonnebloemvrijwillig(st)er in de thuissituatie en de deelname aan zonnebloemactiviteiten hun leven heeft verrijkt. De zonnebloem is inmiddels uitgegroeid tot een sterke regionale afdeling met vijf zelfstandige plaatselijke afdelingen in Venray en de kerk dorpen en met contactgroepen in Wanssum en in Blitterswijck. Dit zilveren feest zal bescheiden doch stijlvol gevierd worden, mede dankzij de steun van een aantal particuliere en zakelijke sponsoren. De opening van deze jubileumviering vindt plaats op zaterdag 16 maart a.s. in hotel Asteria te Venray. Om 11.00 uur is daar een Eucharistieviering voor vrijwilligers en gasten van de Zonnebloem, opgedragen door Deken J.Coenen. Van 12.30 uur tot 14.00 uur volgt een receptie voor gasten, vrijwilligers en genodigden. Ook oud-vrijwilligers en ondersteunende leden van de Zonnebloem die geen uitnodiging hebben ontvangen zijn van harte welkom op deze receptie. SCHIETVERENIGING DE ROOS Uitslag: Belfeld 2 -Leunen 1 798-800 beste schutter H.Hermans met 270 pnt Hoogmis - Harmonie St. Catharina L.V.H. De Hoogmis van 10.30 uur op zondag 10 maart a.s. in de H. Catharinakerk te Leunen zal muzikaal opgeluisterd worden door Harmonie St. Catharina Leunen - Veulen - Heide. De Harmonie nodigt iedereen uit om samen met haar deze Eucharistie te vieren en tevens haar overleden leden en ereleden te herdenken.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 14