Limburg kathoiiek vrouwannelwerk 19 In deze maand wordt weer de actie kerkbalans gehouden. Velen doen hier gelukkig al jaren aan mee en houden zo de parochiegemeenschap en kerk van Veulen levend. Wij zijn dan ook zeer dankbaar tegenover zo velen die het afgelopen jaar de parochie ondersteund hebben door het betalen van de gezinsbijdrage. Door deze broodnodige gelden kunnen wij ons kerkgebouw onderhouden en financieren. Vanuit deze bijdrage kunnen tevens alle pasto rale activiteiten worden ontplooid. Door het doopsel bent u lid geworden van deze kerkgemeenshap en hebt u door deze stap aangegeven zich ook verantwoordelijk te voelen voor een levende geloofsgemeenschap. Daarom willen wij aan het begin van dit nieuwe jaar ook weer een beroep op u doen. Steun de kerk met uw bijdrage en laat zo zien dat u ook medever antwoordelijk en betrokken wilt zijn. Wij vormen immers samen de Kerk. Met uw bij drage laat u zien dat u wilt bouwen aan de toekomst van onze parochie. In het bijzonder wil ik een beroep doen op de jonge gezinnen. Ook u wilt uw kinderen laten dopen, ook u wilt uw kinderen de eerste Communie laten doen. Ook u wilt uw kinderen het heilige Vormsel laten ontvangen. Het lijkt allemaal zo vanzelfsprekend. 'Het hoort er gewoon bij", wordt vaker aangegeven. Dan is het ook meer dan logisch dat u over de kerkbijdrage zegt: "Het hoort er gewoon bij". Mooie vieringen, een mooi kerkgebouw, een goede pastorale zorg, het kan alleen als u ook verantwoordelijkheid neemt door mee te doen aan de kerkbijdrage en het niet afschuift! Moge door uw aller bijdrage onze gemeenschap verder groeien in verbon denheid tot opbouw van ons allen. Hartelijk dank! Afdeling Veulen Donderdag 31 januari gaan we naar Nottelman rijschool, zij hebben ons uitgenodigd om een theorieles te volgen n.a.v. de vraag naar nieuwe ver keersregels. Zij verwachten ons om 20.00 uur in hun theorie lokaal in Ven- ray. Graag even opgeven voor 27 januari bij toos, tel. 586686

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2002 | | pagina 20