L.V.B. VEULEN Kerstmarkt naar Kevelaer. Daar willen we naar toe gaan met eigen auto's en wel op donderdagmiddag 6 december. Ook een demonstratie over kerstboomversiering is er te zien. We vertrekken om 12.30 uur bij de kerk. Graag even opgeven t/m 5 de cember bij Toos, tel. 586686. Donderdag 13 december kerstavond. We beginnen met een adventsviering in de Hoefslag om 20.00 uur met daarna een kleine brunch. Door Kapelaan van Dijck wordt de avond verder verzorgt met een gesprek en discussie over bezinning. Opgeven voor deze kerstavond t/m 10 december bij Toos. Dorpsdmeh Veulen 2002 Tijdens de Dorpsraadvergadering van dinsdag 20 november is in overleg en in samenwerking met zaalhouder Antonie Thielen besloten om op zondag 6 januari 2002, weer een dorpsdinch te organiseren. De zeer positieve reac ties op de vorige afleveringen nodigen uit voor een herhaling. Er blijkt een duidelijke behoefte te bestaan om onder het genot van heerlijke spijzen en dranken en gelardeerd met passende achtergrondmuziek, elkaar in een ongedwongen sfeer te ontmoeten. Omdat het daags na het prinsenbal is werd ook naar andere zondagen in januari gekeken, maar deze bleken om diverse redenen niet geschikt te zijn. De invulling van deze middag en de prijs van de dinch zal hetzelfde zijn als in januzri van dit jaar. Meer hierover en hoe u zich hiervoor op kunt geven wordt in een volgende "de Ruuper" bekend gemaakt. Nieuwe telefoongids Veulen De dorpsraad is van plan om rond de jaarwisseling weer een nieuwe tele foongids uit te geven. Wilt u wijzigingen binnen besturen van verenigingen, particuliere adresve randeringen, gewijzigde of nieuwe telefoonnummers en faxnummers even als e-mailadressen aan mij doorgeven vóór 8 december Dan kunnen ze nog in de nieuwe gids opgenomen worden. G.Reintjes, secretaris dorpsraad Veulen, Voerleberg 26, tel. 56 88 80

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 22