Kerkhof Leunen Herleeft 5 De werkgroep is 4 weken bezig met de verfraaiing van het kerkhof. Ingang, afscheidsplaats, en de brede paden samen 390 m2 zijn klaar. Er is 60 m3 zand verwerkt met schop en kruiwagen, 475 opsluitbanden gezet, 1000 tegels van 25 kg gelegd, 7500 klinkers gelegd dat was 30.000 kg. Bij de oproep voor vrijwilligers schreven we, vele handen maken licht werk. Die vele handen waren er wel, maar de tegels bleven zwaar (sorry). Het was echt een zware klus voor de oudjes van de werkgroep, het kraakte wel wat als we 's morgens uit bed stapte, maar na een uurtje stemming pluimpje kerkhof en dan weer veel voldoening kerkhof. rieden week zijn we gestart met het re kruisen, en het op lengte brengen van De eerste 4 weken is er veel inzet gevraagd van de werkgroep, als iedereen de komende weken nog regelmatig blijft mee werken dan is met Allerheiligen deze klus een heel eind geklaard. Het kerkbestuur geeft toestemming om op het kerkhof andere kruisen te plaatsen, van een beter materiaal,(graniet) maar met de zelfde afmetingen, zodat de eenheid bewaard blijft. Er wordt een monster besteld .Het bestuur van de werkgroep wil proberen om ook de komer de jaren de graven waar nodig of op verzoek te blijven verzorgen. Hiervoor denken we nodig te hebben een werkgroep van 20 personen die in groepen van 5 eenmaal in de 4 weken enkele uren per week aan de beurt komen om deze graven te verzorgen. De nabestaande wil ik de graven bezig zijn. Voor verdere informatie, klachten, werkzaamheden op het kerkhof kan Th. Hendrix tel 0478-582053. G. Weijs tel 0478-582838. het ongemak als we aan

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 6