Veuiense motortoertocht Onder het genot van een lief stralend zomerzonnetje en een ideale temperatuur om te motorrijden, kwamen op zondag 19 augustus j.l. de ronkende paarden weer richting café-zaai "t Veule" voor de Veuiense motortoertocht. De opkomst was, ook deze tweede keer, weer goed te noemen. Na een kopje koffie genuttigd te hebben, werd er dan om ongeveer elf uur gestart voor een bijna 200 km. lange motorrit. Met 28 motoren gingen we in groepjes op pad. Er volgde een mooie rit richting het Brabantse land. Op de motor was het genieten en de pauzes op de terrassen deden hiervan niet ten onder. Rond vijf uur kwamen we weer terug in het Veulen. De bezemwagen, welke de motorrijders in geval van nood ondersteunde, hebben we gelukkig niet hoeven te gebruiken en kon iedereen op eigen krachten huiswaarts keren. Natuurlijk willen we wei de bezemwagen, geleverd door de Sebr. Reintjes en chauffeur Thei Reintjes met aanhangwagen van evenementenverwarming Paul Reintjes, hartelijk bedanken voor deze medewerking en ondersteuning. Het was weer voor herhaling vatbaar, w.s. over wederom twee jaar. BEDANKT namens de organisatie: Bert Smets, Jos Jenneskens, Anthonie Thielen en Seert Jenneskens. Zondag 16 september a.s kunt u in Cafe-Zaal 't Veuie van 11 tot 3 uur foto's bezichtigen die gemaakt zijn van de festiviteiten op zaterdagavond 7 juli en de Veulens Historische Dag van zondag 8 juli. Vele leuke foto's van de culturele optredens van de 4 straten teams en natuurlijk ook mooie foto's van de stands en activiteiten van de Historische Dag. waarop dit boek met verhalen en herinnerin aan Ja, zelfs de spectaculaire foto's van hef Carjiilhjpen zijn al klaar en kunnen eveneens a.s. zondag worden bezichtigd. Tot zondag. 18 o v Foto's Dorpsfeest en Historische Dag Veulen Toew 't Vaöle schröwde Foto's Carjiiinp Veuiense Kermis

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 19