3 Albionstraat 30, 5809 AE Leunen Parochie H.Catharina Geachte inwoners van Leunen e.o. Enige tijd geleden zijn op de parochievergadering enkele zaken aan de orde gesteld uie betrekking hebben op het plaatselijk kerkhof. Een van die zaken betrof het idee om ter verfrooiing van het kerkhof alle kruisen in de dwars- richting correct in de rij en op gelijke hoogte te zetten. Ter realisering van dat idee is inmiddels een werkgroep gevormd die, met toestemming van de nabestaanden, deze omvangrijke en bepaald niet een voudige klus wil gaan klaren. De bedoeling van de werkgroep kerkhof is om in het najaar te starten met de volgende werkzaamheden op het kerkhof. Hoofdpad en afscheidsplaats vlak leggen en schoonmaken. Middenpad en brede zijpad vernieuwen. Kruisen per rij in de dwarsriehtinf correct in de rij en op gelijke hoogte te zetten. Omranding van graven per rij (waar mogelijk) op dezelfde lengte te breng en. Bekijken of het mogelijk is een sfeeerbepalende beplanting aan te leggen. De nabestaanden die in de kerkhofadministratie staan genoteerd voor een of meerdere graven van familieleden hebben wij middels een persoonlijke brief om hun toestemming gevraagd voor de uit te voeren werkzaamheden aan deze graven. Wilt u als vrijwilliger meedoen aan de verfraaiing van het kerkhof, dan horen wij dat graag, u bent van harte welkom, vele handen maken licht werk. Voor verdere informatie: R.K.kerkbestuur J.v.Ool, tel. 0478 - 58 34 23 Werkgroep kerkhof Th.Hendrix, tel. 0478 - 58 20 53 Financiële bijdrage kunt u storten op rekening nr 1281 92292. Onderhoud kerkhof. Namens het kerkbestuur en de werkgroep bij voorbaat hartelijk dank.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 4