Dames en heren van de Technische Commissie, bardienst, regelgeving, sponsoren, hartstikke bedankt; het was een prachtige, perfect geregelde, toernooi week. Clubkampioenen, Junioren, groep A: 1) Peggy Litjens en Thomas Litjens 2) Li an Vullings en Patrick Loenen Clubkampioenen, Junioren, groep B: 1) Inge Theunis en Robin Koenen 2) Lisa Lucassen en Paul Nabben Clubkampioenen Mix 2001 Volwassenen, groep A; 1) Loes Swinkels en Stef Gielens 2) Henriëtte Swinkels en Freek Thoone Clubkampioenen Mix 2001 Volwassenen, groep B: 1) Catrien Lamers en Pieten Lamers 2) Ine Vullings en Hay Vullings Clubkampioenschappen ENKEL en DUBBEL de wedstrijden starten m.i.v. 27 augustus; inschrijfkaart moet uiterlijk 13 augustus in de brievenbus liggen. Thuisblijverstoernooi zondag 29 juli, inschrijven kan tot 22 juli a.s. Organisatie: Rob David. Venray Open; vrijdag 24/zaterdag 25, zondag 26 augustus. Het "Lustrum-toernooi" (opgave voor dit toernooi bij Nico Jakobs). Dit jaar wordt er voor het eerst ook een Venray Open voor de jeugd georganiseerd. Jeugdleden van 12 t/m 15 jaar zijn hiervoor persoonlijk benaderd. Het Venray Open is een derby tussen alle tennisverenigingen van de gemeente Veru De poule-wedstrijden voor de jeugd vinden plaats op za, 25/8 op het tennispark van T.C. Venray. Op zondag 26 augustus worden hier ook de finales van alle discipline! Het publiek is natuurlijk van harte welkom! Tènnisvereruging Leunen/Veulen/Heide 6 EMSG1MQ Clubkampioenschoppen MIX De trotse toernooiwinnaars zijn: ALLEMAAL hartelijk gefeliciteerd!!!

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2001 | | pagina 7